Inner Garden

projekt-ogrodu

Inner Garden — architektura krajobrazu

Architekt krajobrazu Agata Ewa Knab od ponad 25 lat zajmuje się z wielką pasją tworzeniem ogrodów rezydencjonalnych, terenów komercyjnych i publicznych, tarasów na dachach i zieleni we wnętrzach. Posiada uprawnienia Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni upr. nr. 118/2003 NOT SITO Warszawa. Jest Członkiem Polskiego Stowarzyszenia ” Dachy Zielone”. Od początku istnienia firmy stawiamy na wysoką jakość, dokładność dlatego nasze realizację są dopracowane, a końcowy efekt jest tak dobry jak to jest tylko możliwe. Tworzymy z pasją, budując swoją markę na bardzo dobrych relacjach z klientami. Zlecenia realizujemy na terenie Warszawy i okolicach jak również w całej Polsce i zagranicą.

Inner Garden — projekty dopracowane pod każdym względem

W nasze projekty angażujemy się całym sercem. Każdy projekt opracowujemy i omawiamy aż do osiągnięcia optymalnego rozwiązania technicznego a przede wszystkim estetycznego. Nasza praca, to tworzenie piękna, dedykowanego indywidualnemu odbiorcy, dlatego sprawia nam ogromną radość. Nie istnieje nic bardziej wspaniałego, niż możliwość zmieniania otoczenia na lepsze. Odczuwanie piękna ma ogromny wpływ na poczucie szczęścia …To, w jakim otoczeniu przebywamy, wpływa na jakość naszego życia.

Inner Garden — zaangażowanie i profesjonalizm

W Inner Garden Sp. z o.o. zatrudniamy stałą ekipę pasjonatów zieleni. Uwielbiam pracować z ludźmi , którzy podchodzą do pracy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Przez te wszystkie lata , stworzyłam bazę podwykonawców i dostawców spełniających moje kryteria. Stała ekipa to kolejna wartość.

Inner Garden — projektujemy i realizujemy

Projektujemy i realizujemy tereny zieleni publiczne i ogrody prywatne, tarasy na dachach i zielone ściany. Najlepsze efekty osiągamy zajmując się tworzeniem przestrzeni od projektu po realizację każdego z elementów. Tworzymy ogrody niekłopotliwe, funkcjonalne, gdzie głównym zamierzeniem jest zmienność sezonowa ponieważ zależy nam aby ogród wyglądał zachwycająco o każdej porze roku. Jesteśmy kreatywni, posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, świetnie czujemy style architektoniczne, co przekłada się na udane połączenie ogrodu z architekturą domu i wnętrz. Zajmujemy się wszelkiego typu pracami od przygotowania terenu, wycinki, oczyszczenia z chwastów i odpadów, kształtowanie terenu, wykonanie instalacji odwodnienia, nawadniania, elektryki do oświetlenia ogrodu przez wykonanie małej architektury po sadzenie roślin i siew trawnika.

Ogrody na dachach i zieleń osiedlowa

Realizacje ogrodów na dachach i tarasach wymagają specjalnych rozwiązań technicznych i szczególnej dbałości o wykonanie. Wykonujemy zarówno warstwy dachu odwróconego zapewniają odpowiednią szczelną podbudowę pod zieleń jak i nasadzenia, tarasy, ogrody zimowe, donice, nawadnianie i oświetlenie. Stosujemy sprawdzone technologie dachów odwróconych zarówno pod zieleń ekstensywną jak i intensywnych. Zieleń publiczną urządzamy na terenach ogólnodostępnych, takich jak parki, skwery i zieleńce. Zwracamy uwagę na funkcje spacerowo-wypoczynkowe, zdrowotne i biologiczne (ochrona przed kurzem, zanieczyszczeniem i hałasem) oraz estetyczne. Pamiętamy o tym, że obszary zieleni stanowią nieodzowny element w tkance miasta, zapewniając oddech i komfort mieszkańcom.

innergarden-ogrod-trawa
innergarden-ogrod
innergarden-trawa-przy-bloku-zielen
innergarden-lawenda