Inspirowall

inspirowall - tapeta w czarne wzory_Easy-Resize.com

Inspirowall — koniec z nudną ścianą

Uważasz, że beżowa lub szara farba na ścianie to zdecydowanie za mało, by osiągnąć we wnętrzu efekt WOW? My jesteśmy tego samego zdania, dlatego w naszym sklepie internetowym czekają intrygujące propozycje dekoracji. Wśród nich są między innymi plakaty, tapety i naklejki. Bogata oferta wzorów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Naszą specjalnością są fototapety. Przygotowaliśmy dla ciebie ogrom możliwości, które podzieliliśmy na wygodne kategorie. Lubisz otaczać się motywem roślin? A może wolisz coś w stylu boho? U nas dobierzesz odpowiednią fototapetę do salonów, sypialni czy dziecięcych pokojów. Z nami urządzisz też nowoczesne biuro lub gabinet. Pokaż swoją nietuzinkową osobowość dzięki wzorzystej, niepowtarzalnej ścianie.

 

Fototapeta według twojego pomysłu

Na www.inspirowall.com mamy przepiękne fototapety tworzone według autorskich wzorów artystów z całego świata. Możesz wybrać gotową dekorację i zaprosić ją do swojego wnętrza lub pójść o krok dalej i… również zostać autorem. Wystarczy, że skorzystasz z intuicyjnego kreatora fototapet wektorowych. Na czym to polega?

Najpierw wybierz kategorię, która jest ci najbliższa. Mogą to być zwierzęta, ponadczasowe motywy, wzory inspirowane różnymi kulturami i inne, ciekawe tematyki. Następnie przejdź do kolejnych propozycji, które konkretnie wskażą, jakich deseni możesz się spodziewać. Czy już coś wpadło ci w oko? Jest wszystko w porządku, ale masz ochotę zmienić wzór w coś bardziej swojego? Nic prostszego.

Kilka kroków do wymarzonej fototapety

Po wyborze odpowiedniego motywu uruchomi się nieskomplikowany kreator. Zacznij od przypatrzenia się kolorom. Czy wszystko ci odpowiada? Może wolisz, żeby dane fragmenty miały inny odcień? Zmienisz to w mgnieniu oka. Równie sprawnie wybierzesz nasycenie barw oraz jasność. Wybierzesz gęstość wzoru, obrócisz go i wykorzystasz efekt lustrzanego odbicia.

Kreator to nie tylko skuteczny sposób na idealną fototapetę od Inspirowall, ale też świetna zabawa, dzięki której poczujesz dumę ze stworzonego przez siebie wzoru. Teraz wystarczy tylko dostosować wymiary oraz materiał fototapety. Zwróć uwagę, że na bieżąco widzisz wszystkie zmiany ceny, więc nic cię nie zaskoczy. Podoba ci się taka metoda na ciekawą ścianę? To do dzieła, kreator czeka!

Inspirowall_Easy-Resize.com
Inspirowall (3)_Easy-Resize.com
Inspirowall (2)_Easy-Resize.com