Inteligentna toaleta — warto zaprosić ją do swojej łazienki?

Jeszcze niedawno, elektroniczne urządzenia sanitarne kojarzyły się z filmami science-fiction. Ciche, wolnoopadające deski czy zautomatyzowany proces higieny wydawały się jedynie tworem wyobraźni. Masma i ich nowa, inteligentna toaleta udowadniają, że dzisiaj jest inaczej.

Z tego artykułu dowiesz się:

– co potrafi inteligentna toaleta?
– jakie funkcje ma produkt firmy Masma?
– czy warto postawić na takie rozwiązanie?

Inteligentna toaleta, czy jaka?

Wielofunkcyjną, elektroniczną toaletę możesz mieć w swojej własnej łazience. To niezwykły komfort i innowacyjne, bezsprzecznie zdrowsze podejście do higieny. W miejscu pełnym bakterii i zarazków warto zadbać o swoją wygodę i pozwolić, by to sprzęt odpowiadał za czystość. Ja niedawno miałam okazję poznać markę Masma, która właśnie wprowadza do swojej oferty nowość. Na jakie udogodnienia można liczyć? I czy takie rozwiązanie jest dla każdego? Na pierwszy rzut oka można jasno stwierdzić, że produkt zachwyca minimalistyczną estetyką.

Jednak inteligentna toaleta to oczywiście nie tylko współczesny design. To przede wszystkim ich komfortowe przeznaczenie, dzięki któremu możesz nawet zapomnieć o… papierze toaletowym! Funkcja mycia zapewnia dokładną dbałość o higienę bezpośrednio po skorzystaniu z toalety. Następnie wystarczy uruchomić opcję suszenia, która spotęguje uczucie czystości i świeżości. Brzmi nieźle? A to jeszcze nie wszystko.

Masma stawia na twój komfort

Naścienna, wisząca toaleta Masma to gwarancja wygody i nowoczesnego stylu w łazience. Polubisz ją przede wszystkim za właściwości, dzięki którym codzienna higiena jest sprawna i nie wymaga wysiłku. Wyżej wspomniane funkcje mycia i suszenia to tylko wierzchołek całej góry zalet. Spodoba ci się automatyczna deska On/Off oraz możliwość automatycznego spłukiwania wody, gdy tylko wstaniesz. Ty i twoi goście możecie więc zapomnieć o niekomfortowych sytuacjach. Inteligentna toaleta ma praktyczny wyświetlacz LED, który poinformuje Cię o temperaturze w pomieszczeniu. Te wszystkie funkcje są szczególnie ważne w domach, gdzie mieszkają dzieci i osoby starsze, wymagające pomocy podczas czynności toaletowych. 

Masma

Inteligentna toaleta

Czy inteligentna toaleta to rozwiązanie dla ciebie?

Oczywiście! Jest doskonałym połączeniem nowoczesnego designu, komfortu użytkowania i niezwykle wysokiej jakości. Masma zadbała o każdy detal, by domownicy mogli swobodnie korzystać z toalety i nie martwić się, czy robią to prawidłowo. Produkt w ponadczasowym, białym kolorze z łatwością dopasujesz do stylu panującego w twojej łazience. Minimalizm, glamour czy klasyka zostaną wzbogacone o ten ważny element gwarantujący codzienną wygodę. Już teraz warto odwiedzić stronę firmy Masma, by poznać więcej szczegółów. Ode mnie jest zasłużona rekomendacja za rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Napisany przez
Więcej od Julia
Jak dobrać kolor podłogi do wnętrza?
Podłoga może w prosty sposób odmienić wnętrze i nadać mu oryginalnego charakteru.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *