Inteligentne oświetlenie LED, które rozświetli wnętrze

inteligentne oświetlenie variante pilot
Oświetlenie jest nieodzownym elementem każdego domu, mieszkania. Jeżeli akurat jesteś przy jego wyborze, chętnie Ci pomogę.

Ze swojej strony mogę polecić Ci oświetlenie LED od producenta marki LED line®. Działają w myśl motta: “Inteligentny dom zaczyna się od światła”. Przecież ciężko byłoby żyć bez światła, szczególnie po zmierzchu i w ciemną noc. Ich oferta opiera się na urządzeniach wykorzystujących innowacyjne technologie. Skierowana jest do pomieszczeń prywatnych. Wybierając oświetlenie LED od firmy LEDIN możesz być pewien, że w rezultacie poprawi się jakość Twojego dotychczasowego życia. Moją szczególną uwagę zwróciła seria Variante. Wyróżnia się możliwością sterowania przy pomocy dwóch odmiennych urządzeń. Co trzeba wiedzieć o serii Variante LED Controller? Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Kilka słów o serii Variante

inteligentne oświetlenie ledowe variante pilot

Postęp technologiczny przekłada się na wszystkie dziedziny naszego życia. Szczególnie widoczne jest to również w branży oświetleniowej. Nowoczesne taśmy LED są nie tylko energooszczędne, ale i wydajne. W myśl niezbędnych zmian, a także nowoczesnego trendu smart home powstały kontrolery Variante. To innowacyjne, inteligentne urządzenia, służące do operowania oświetleniem typu LED w prywatnych obszarach. Bardzo wygodne w obsłudze. Mogą być obsługiwane pilotem, jak i smartfonem. Wystarczy, że wcześniej zainstalujesz na nim aplikację TUYA Smart. Dzięki niej szybko sparujesz produkt z telefonem i będziesz mógł korzystać z intuicyjnego i łatwego w obsłudze sterowania.


pilot rgb

Pilot RF

do kontrolera Variante RGB/RGBW


Czym się wyróżnia nowoczesne oświetlenie dzięki Variante LED Controller?

inteligentne oświetlenie ledowe variante pilot rgb

Kontroler oświetlenia LED umożliwia sterowanie wewnątrz oraz na zewnątrz domu. To bezsprzecznie największy atut. Ponadto urządzenie to zostało wykonane z najlepszych materiałów. Są one odporne na zmienne czynniki atmosferyczne – od -20 do aż +60 stopni Celsjusza. Asortyment LED line®, to wiele wersji kontrolerów. To Ty jako klient decydujesz, którą taśmą LED będziesz sterował. Dzięki temu masz szansę regulacji temperatury barwowej światła od ciepłej po zimną, rozjaśnienia bądź ściemnienia listew, zmiany koloru oraz barwy białej w taśmie LED. Oprócz tego możesz aranżować efekty specjalne, jak np. błyskanie czy płynna zmiana barw, z jednej do drugiej. Seria Variante to nowoczesna marka idealna do rozświetlenia wszystkich wnętrz.


inteligentne oświetlenie variante pilot

Kontroler i pilot

w modelu Variante RGB


Zapraszam Cię na stronę marki LEDIN, gdzie znajdziesz wszystko co potrzebne, żeby stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim domu. 🙂

O piękne mieszkanie trzeba dbać, przede wszystkim warto do tego wykorzystać skuteczne i łatwe w obsłudze środki. Opisałam takie rozwiązanie TUTAJ i zapraszam Cię do lektury.

Napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Ravon – fenomenalny producent wanien i umywalek do personalizowanej łazienki
Ravon i jego bogaty asortyment pomogą Ci w stworzeniu spersonalizowanej łazienki marzeń.
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *