Inverter

inventer-solary-na-dachu

Fotowoltaika i nowoczesne rozwiązania grzewcze od firmy

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w tworzeniu systemów fotowoltaicznych oraz szeroko rozumianych technik grzewczych opartych o rozwiązania proekologiczne. Inventer daje Państwu możliwość kompleksowych rozwiązań w zakresie wykorzystania ekologicznych źródeł energii, dzięki którym można uzyskać komfort cieplny we wszystkich pomieszczeniach użytkowych. Tania energia elektryczna, źródła ogrzewania i przygotowania ciepłej wody oraz rozwiązania pozwalające na oszczędność energii w zakresie utrzymania ogrodu, terenu wokół zakładów (nawadnianie, system pomp do basenów i stawów, oświetlenie wnętrz i terenów zewnętrznych itp.) dają Państwu możliwość zastosowania kompleksowych, ekologicznych i ekonomicznych metod zarządzania obiektem każdej wielkości.

Inventer to również wysokoefektywne pompy ciepła

W zakresie pomp ciepła jesteśmy firmą, która nie tylko dostarcza instalatorom szeroką gamę różnorodnych rozwiązań, ale także tworzy siatkę sprawdzonych i przeszkolonych instalatorów, którzy sprawnie i zgodnie ze sztuką przeprowadzą montaż lub modernizację węzłów ciepłowniczych opartych o odnawialne źródła energii. Pompy ciepła to energia, która jest zawsze stała i nieograniczona. Pompy ciepła glikol-woda wykorzystuje się do ogrzewania/chłodzenia budynków oraz przygotowania ciepłej wody. Oferujemy urządzenia firmy ECOFOREST. Wysoką efektywność gwarantuje technologia inwerterowa. Pompy ciepła powietrze-woda, to rozwiązanie jest najbardziej odpowiednie na obszarach gdzie klimat jest łagodny lub z powodu braku możności wykonania wymiennika gruntowego. Wysoką efektywność gwarantuje technologia inwerterowa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług także w zakresie systemów ogrzewania – damy Ci najlepszą cenę za urządzenia i zarekomendujemy profesjonalnych instalatorów.

Postaw na ekologię razem z firmą Inventer

Elektrownie fotowoltaiczne pozwalają pozyskać energię poprzez przekształcenie energii promieniowania słonecznego w prąd elektryczny. To ekologiczne rozwiązanie sprzyja uzyskaniu czystego powietrza oraz obniża sumę emitowanych gazów cieplarnianych do atmosfery. Nie powoduje także produkcji zanieczyszczeń w postaci smogu. Jeśli dodatkowo wykorzysta się wytworzoną energię do zasilania urządzeń grzewczych – np. pomp ciepła, bojlerów do c.w.u. sprawisz, że w Twoim otoczeniu powietrze będzie czystsze i zdrowsze.

Szybki zwrot inwestycji

Wydatki na instalację systemu fotowoltaicznego zwracają się już po paru latach. Czas ten uzależniony jest od dopasowania instalacji do potrzeb obiektu i stopnia bieżącej konsumpcji prądu. Oszczędności w rachunkach za prąd pojawiają się od razu po uruchomieniu instalacji. Zaoszczędzone w ten sposób środki mogą pokryć wydatki poniesione wcześniej na inwestycję lub spłatę rat kredytu zaciągniętego na wykonanie fotowoltaiki. Instalacja będzie stale generować oszczędności dla inwestorów przez nawet kilkadziesiąt lat. Okres zwrotu inwestycji znacząco podnoszą dofinansowania, dotacje oraz ulgi podatkowe.

Inventer zadba o Twoje bezpieczeństwo

Dodatkowymi elementami, które podnoszą wydajność systemu oraz jego trwałość, są zabezpieczenia przepięciowe. Inverter, dbając o pełne bezpieczeństwo i solidność montowanych instalacji fotowoltaicznych, każdy tworzony system zaopatruje w odpowiednie zabezpieczenia przepięciowe. Chronią one najcenniejsze elementy instalacji – tzn. moduły fotowoltaiczne i inwerter przed skokami napięcia. Dla klientów planujących montaż instalacji off-grid – czyli takiej, która nie jest podłączona do publicznej sieci energetycznej, oferujemy sprawdzone i cenione na całym świecie.

inventer-blok-solary-sloneczne
inventer-dom-jednorodzinny-solary
dom-jednorodzinny-solary-na-dachu
solary-na-trawniku
  • Inverter Sp. z o.o.
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • ul. Warszawska 37
  • 05-082 Stare Babice
  • +48 22 721 08 71
  • info@inverter.com.pl