Invita Design

invita-kuchnia-jadalnia

Invita Design — piękne wzornictwo i ponadczasowy charakter

W branży  projektowania i aranżacji wnętrz w mieście Wrocław i okolicy posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie.
Nasza praca jest drobiazgowa i wymagająca, ale daje nam wiele satysfakcji. Państwu natomiast zapewnia piękny i niepowtarzalny charakter urządzanych wnętrz oraz spokój i gwarancję na długie lata. Oferujemy meble kuchennemeble łazienkowemeble do salonu marki Scavolini oraz lamy Vistosi i lampy Diesel. Scavolini to piękne, włoskie meble w stylu prowansalskim. Są to meble na wymiar, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niemal wszystko. Wieloletnia współpraca z marką Scavolini daje nam bogate zaplecze pod względem wzorów, kolorów, a także zróżnicowanych faktur 3D.

Invita Design — projekt mebli na wymiar

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji mebli kuchennych na wymiar, mebli łazienkowych na wymiar, mebli do salonu i pokoju dziennego na wymiar. W ramach współpracy z naszym biurem przygotujemy dla Państwa szczegółowy projekt techniczny zabudowy meblowej wszelkiego typu, wizualizacje 3D, a następnie dokonamy realizacji. Wszystkie oferowane meble są wykonywane na indywidualne zamówienie, więc jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa potrzeb i wymagań nie tylko pod względem nietypowych wymiarów, ale przede wszystkim ze względu na oryginalne materiały wykończeniowe i design najwyższej klasy.

Invita Design — meble kuchenne

Invita Design przedstawia piękne meble kuchenne, które można zobaczyć i zamówić w salonie meblowym
w mieście 
Wrocław przy ul. Barniborskiej 44.  Kompleksowo projektujemy, wykonujemy i dostarczamy nowoczesne kuchnie, szafki kuchenne, a także meble kuchenne na wymiar, które posiadają certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość materiałów. Włoskie meble do kuchni marki Scavolini są stylowe, ekskluzywne, trwałe oraz ekologiczne. Producent mebli kuchennych może zrealizować Państwa marzenie dostarczając pojedyncze meble, szafki lub całe kuchnie na wymiar.

Invita Design — meble łazienkowe

Oryginalne meble łazienkowe na wymiar dostępne w ofercie Invita Design. Projekt łazienki, w ramach współpracy z naszym biurem, przygotujemy dla Państwa w terminie 7-10 dni roboczych wraz z wizualizacjami 3D. Oferowane ekskluzywne meble do łazienki to produkt włoskiej marki Scavolini. Najwyższa jakość mebli łazienkowych, wyjątkowa paleta kolorów i wzorów pozwalają nam na spełnienie Państwa oczekiwań estetycznych i użytkowych. Projektujemy i dostarczamy stylowe szafki łazienkowe na wymiar, blaty pod umywalki, stoliki i inne meble do łazienki.

Invita Design — nowoczesny salon

Posiadamy bogatą ofertę mebli do pokoju dziennego. Wśród nich znajdą Państwo meble nowoczesne, ale także klasyczne meble do salonu oraz kilka nowatorskich projektów mebli dedykowanych do wnętrz industrialnych. Wszystkie prezentowane projekty to przykłady realizacji mebli do salonu na wymiar.

invita-salon
invita-kuchnia-nowoczesna
invita-lazienka-nowoczesna-wanna
invita-meble-do-salony