Inwarmica

https://inwarmica.com/

Inwarmica - czym się zajmujemy?

Jesteśmy handlowym przedstawicielem technik grzewczych na podczerwień w Polsce. Staramy się zapewniać naszym klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, które pozwalają znacząco zredukować koszty energii przeznaczonej na zapewnienie optymalnej i komfortowej temperatury we wnętrzach, a przy tym są niemal całkowicie bezobsługowe. Oferujemy Państwu wysokiej jakości urządzenia grzewcze na podczerwień. Nasze produkty pozwalają na budowę kompletnego systemu grzewczego w każdym niemal obszarze budownictwa – zaczynając od domów jednorodzinnych, poprzez lokale usługowe, po szpitale i hale przemysłowe. Zapewniamy także doradztwo w doborze odpowiednich systemów i dopasowania ich do indywidualnych potrzeb klientów. Naszą ofertę współpracy kierujemy do klientów indywidualnych, hurtowych, a także do biur architektonicznych i do firm budowlanych. Mamy szeroką gammę produktów takich jak przemysłowe grzejniki na podczerwień, panele na podczerwień, folia grzewcza na podczerwień co pozwala naszym produktom na idealne wpasowanie się w każdy wystrój wnętrza, zarówno rustykalny, skandynawski, vintage, jak na dostosowanie designu do wielu nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Inwarmica - sufitowe panele grzewcze

Panele grzewcze na podczerwień sufitowe – to bardzo dobre rozwiązanie do podstawowego ogrzewania. W niewielkich lub ogromnych pomieszczeniach ciężko jest osiągnąć optymalną temperaturę i ja utrzymać. Ten problem występuje najczęściej w szpitalach, szkołach, klinikach, ale także w biurach o dużej powierzchni czy halach produkcyjnych. Jak temu zaradzić?
Sufitowe panele na podczerwień to rozwiązanie, które pozwoli na osiągnięcie i utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu. Dobrze sprawdzi się zarówno jako samodzielny system grzewczy, jak i ogrzewanie dodatkowe. Dzięki temu, że promiennik podczerwieni ogrzewaja wnętrze, kieruje całe ciepło na podłogę, sufitowe grzejniki na podczerwień to idealne rozwiązanie, które może zastąpić klimatyzację z nawiewem gorącego powietrza. Promieniowanie podczerwone, w przeciwieństwie do klimatyzatorów, jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Aluminium wysokiej jakości z powłoką proszkową sprawia, że panele grzewcze na podczerwień, można zawiesić na dowolnej konstrukcji o wysokości do 3 m.

Inwarmica - szybko, sprawnie i na długie lata

Dzięki współpracy z jednymi z najlepszych dostawców fotowoltaiki zyskasz gwarancję, że Twoje panele słoneczne będą nie tylko wydajne, ale i odpowiednio zamontowane. Właściwy montaż i późniejsza konserwacja paneli słonecznych sprawiają, że urządzenie posłuży Ci bezawaryjnie nawet przez 25 lat!. W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm, które gwarantujemy naszym klientom od momentu zakupu fotowoltaiki, do końca procesu montażowego. Staramy się, by każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, miał zapewniony maksymalny komfort i opiekę. Masz jakieś pytania?

inwarmica-panele-na-suficie
inwarmica-schody
inwarmica-toaleta
inwarmica-sufit
  • +48 603 410 611 – zamówienia panele grzewcze
  • +48 574 698 789 – zamówienia fotowoltaika
  • +48 730 910 600 - centrala
  • biuro@inwarmica.com