iPicasso.pl

obrazy-do-malowania-po-numerach

iPicasso.pl - obrazy po numerach najwyższej jakości

W naszym katalogu iPicasso.pl znajdą Państwo różnorodne obrazy po numerach o różnej wielkości, tematach, różnych artystów i złożoności. Pracujemy wyłącznie z producentami wysokiej jakości i sprawdzonymi od lat. Na rynku światowym istnieje ogromna liczba producentów i jeszcze więcej marek. Ponadto pod różnymi markami może być ten sam producent. Inaczej mówiąc, płacą Państwo za marketing, co nie wpływa na jakość obrazów. Wśród marek reprezentowanych na rynku istnieje wiele marek wątpliwej jakości: obrazy mają słabe kontury, niewystarczające opracowanie, niską jakość farby, syntetyczne płótna itp. Istnieją też doskonałe, ale bardzo przereklamowane marki. Zawsze staramy się znaleźć równowagę pomiędzy ceną i jakością. Zanim zaczniemy współpracę z konkretnym producentem dokładnie go badamy. Zwiedzanie fabryk i zapoznanie się z procesem produkcyjnym stanowią integralną część badania.

iPicasso.pl - gwarancja jakości na wszystkie produkty

Wydaje się, że w tej kwestii nie może być pytań? Ale jednak są. W zestawach obrazów po numerach o wątpliwej jakości mogą być różnego rodzaju niespodzianki: luźne płótno; krzywa rama drewniana lub jej brak w zestawie; wyschnięte farby; zły rysunek szablonu; farby mogą źle nakładać się na płótno; gotowy rysunek może nie odpowiadać podanemu wizerunku na pudełku itd. Kupując towar od nas, mogą Państwo być pewni swojego wyboru. Zapewniamy gwarancje na cały zakres asortymentu. Oznacza to, że nie otrzymają Państwo obrazów z wyschniętymi farbami lub o niskiej jakości; gotowy obraz będzie maksymalnie odpowiadać podanemu wizerunku; wszystkie zestawy są w pełnej maksymalnej zawartości, a płótna z naturalnego materiału są już zamieszczone na drewnianych ramach. Ze względu na wysoką sprzedaż i regularną aktualizację obrazów, gwarantujemy jakość farb i świeżość obrazów. Wszystkie obrazy są produkowane na fabrykach według naszych indywidualnych zamówień i są natychmiast nam przekazywane bez magazynowania na fabryce. Tylko nasze zestawy mają nadrukowany sposobem fabrycznym termin wyprodukowania i Państwo zawsze mogą zobaczyć rzeczywistą datę wyprodukowania.

iPicasso.pl - gwarantujemy uczciwe ceny

Polityka cenowa – jest najważniejszym pytaniem dla nas i staramy się zrobić wszystko, żeby zaoferować uczciwe i rozsądne ceny na towar dla Klienta. Nie wchodzimy w zmowę cenową, nie koncentrujemy się na cenach konkurentów, nie mamy żadnych zobowiązań wobec partnerów i sieci handlowych po sztucznym utrzymaniu poziomu ceny. Wszystkie towary kosztują dokładnie tyle, ile muszą kosztować jakościowe, certyfikowane towary, które są legalnie i oficjalnie dostarczane do kraju z wszelkimi podatkami i opłatami.

malowanie-po-cyferkach-nad-tamiza
ipicasso-model-na-sciane
ipicasso-diamenciki
ipicasso-malowanie-po-numerach