Izabela Śmigórska

izabela-smigorska-kuchnia-z-murowana-sciana

Izabela Śmigórska – kilka słów o projektowaniu

Oczekiwania szczególnej atmosfery i przyjemności przebywania dotyczą nie tylko naszych prywatnych przestrzeni, ale również innych miejsc. Wnętrze kawiarni czy też restauracji pogłębia niewątpliwie nasze smakowe doznania i stanowi magnes przyciągający równie silnie jak aromat dobrej kawy i smak posiłków.
Zajmuję się projektowaniem od kilku lat. Na początku swojej przygody z projektowaniem wnętrz swoje hobby połączyłam z pracą, zostając stylistką planów zdjęciowych wykorzystywanych do produkcji katalogów produktów wnętrzarskich. Największą przyjemność sprawia mi jednak projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz lokali gastronomicznych (kawiarni, restauracji). Na stałe współpracuję ze znaną ogólnopolską firmą zajmującą się sprzedażą artykułów łazienkowych – projektuję łazienki dla jej klientów. Z racji miejsca zamieszkania realizuję projekty głównie w Poznaniu i okolicach.

Ciepłe, klimatyczne i z charakterem – nowa koncepcja wnętrz

Proponowane przeze mnie koncepcje wnętrz są ciepłe, klimatyczne i z charakterem. Nie znoszę niedoróbek i rozwiązań prowizorycznych. Zwracam uwagę na detale, wiem bowiem, że to one często decydują o efekcie końcowym.
Każdy projekt traktuję jako niepowtarzalne wyzwanie. Właściwe zrozumienie potrzeb moich klientów jest kluczem do ich spełnienia.
Empatia, poczucie estetyki, które nie przesłania dbałości o funkcjonalność, umiejętność widzenia przestrzennego, kreatywność oraz zdolności organizacyjne są fundamentami, na których opieram swoją działalność.

Izabela Śmigórska – chce spełnić Wasze marzenia

Projektowanie wnętrz jest dla mnie czymś więcej niż zgrabnym wypełnianiem przestrzeni niezbędnymi przedmiotami. Moim zadaniem jest spełnienie Państwa marzeń – stworzenie wnętrz, które będą częścią Was.

izabela-smigorska-jadalnia-z-kwiatami-na-stole
izabela-smigorska-pokoj-dzienny-z-drwnianymi-panelami-na-scianie
izabela-smigorska-salon-z-zielona-kanapa-i-obrazem-na-scianie
izabela-smigorska-salon-z-niebieska-kanapa
izabela-smigorska-pokoj-z-szarym-fotelem-przy-drewnianym-biurku
izabela-smigorska-pokoj-dzieciecy-z-maskotkami-na-lozku