JAAR

kwiat-biala-doniczka

JAAR - czym zajmuje się nasza firma?

Firma JAAR została założona w 1997 roku. Wytwarzamy, kupujemy i sprzedajemy (w wymiarze hurtowym oraz detalicznym) produkty gospodarstwa domowego i ogrodnicze. Od początku nasza działalność skupiona była na współpracy i kooperacji produkcyjnej z firmami czeskimi, niemieckimi, ukraińskimi i litewskimi.
W 2007 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenia i rozszerzając obszar działania. Oferujemy pomysłowe, pożyteczne i nierzadko unikalne – nie do nabycia w innych miejscach – artykuły pomocne w każdej kuchni, każdym domu i ogrodzie. Wielką wagę przywiązujemy do jakości – wszystkie nasze artykuły produkowane są w Europie, honorując europejskie normy jakościowe, godności pracy i ochrony środowiska. Wysoką jakość łączymy z niewygórowaną ceną, co jest możliwe dzięki pełnej zaufania współpracy z naszymi partnerami. Nasi długoletni kontrahenci i kooperanci w produkcji to: Reproplast, DK-Plast, Injeton, Propher, Plastia, Vito, Nobilis Tilia.kuchni

JAAR - skrzynki i donice samonawadniające do kwiatów

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją artykułów niezbędnych w każdym ogrodzie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania oraz oryginalne przedmioty m.in. kompostowniki urbalive, skrzynki samonawadniające, donice do kwiatów.
Oferujemy wysoką jakość i oryginalny design. Mając na uwadze rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę.

Wyposażenie twojej kuchni – poznaj propozycję firmy JAAR

Zadaniem produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu jest ułatwianie wykonywania codziennych obowiązków domowych. Artykuły charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także łatwością w użyciu oraz zgodnością z europejskimi wymogami ochrony środowiska. Chcąc trafić do szerokiego grona odbiorców, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Zaopatrujemy Klientów m.in. w przyspieszające pracę foremki do pierogów, obieraczki do warzyw oraz owoców, rozetki do ciastek, foremki ule, a także wiele innych gadżetów kuchennych. Życzymy udanych zakupów!

Feromonowe pułapki na owady - bezpieczna alternatywa od JAAR

Proponujemy pułapki na mole, muszki owocówki, karaluchy, ćmę bukszpanową – wszystkie oparte na zasadzie działania feromonu. Przyciąga on owady do pułapki lepowej. To niezawodna i bardzo bezpieczna metoda walki z niechcianymi gośćmi. Pułapki nie zawierają w sobie żadnych syntetycznych środków chemicznych o działaniu toksycznym.

jaar-donica-do-ogrodu
jaar-donica-wiszaca
donica-do-domu
jaar-donica-samonawiadniajaca
  • PPH JAAR
  • ul. Knapowskiego 21
  • 60-126 Poznań
  • 618 664 652
  • 600 855 554
  • 508 981 124
  • jaar@agede.pl