Jadik

jadik-bar-z-trzema-chocerami

Jadik – ponadczasowa klasyka

Wyznajemy zasadę, że wyjątkowe wnętrza tworzone są przez ponadczasowe rozwiązania.
Od ponad 30 lat stawiamy na rzetelne rzemiosło i uniwersalne projekty. Lata doświadczenia odzwierciedlone są w naszych meblach tapicerowanych – wybieramy tylko najlepsze materiały, dokonujemy szczegółowej selekcji drewna i wkładamy całe serce w precyzyjne wykonanie.

Tworzymy meble z miłości do piękna

Meble nie powstają same z siebie – ktoś musi je stworzyć. To my, ludzie, którzy pałają wielką miłością do piękna. Niezmiennie od 1987 roku tworzymy meble, które regularnie trafiają do wnętrz w całej Europie.
Ostateczny wygląd mebla w dużej mierze zależy od Twoich preferencji, dlatego wspólnie z Tobą ustalimy nawet najmniejsze szczegóły zamówienia tak, aby stworzyć mebel spełniający Twoje oczekiwania.

Polegamy na doświadczonych pracownikach

Jakość naszych mebli to zasługa dwóch elementów – materiałów najlepszego gatunku i zaangażowania naszych pracowników. To właśnie miłość do mebli i do piękna pozwala tworzyć nam krzesła i fotele Waszych marzeń.
Cechuje nas dbałość o detale niezależnie od tego czy podejmujemy się wyposażenia kameralnych domowych wnętrz czy eleganckich restauracji i hoteli.

jadik-bar-stolik-niebieska-kanapa
jadik-bar-jedzenie
jadik-bar-stolik
jadik-bar-lampa