Jakie rolety są odpowiednie dla ciebie?

Niektóre elementy wykończenia czy wystroju mogą bardzo podkreślić charakter wnętrza. Czasami wystarczy odpowiedni kolor lub motyw, by osoba przekraczająca próg twojego domu od razu wiedziała, czy ma do czynienia z miłośnikiem klasyki, czy stylu industrialnego. Obecnie do wyboru jest mnóstwo opcji, a dzisiaj poznasz propozycje firmy Fill.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym charakteryzują się rolety zewnętrzne?
– dlaczego kochamy rolety rzymskie?
– czym są rolety dzień — noc?
– za co lubimy rolety screen?

Rolety zewnętrzne

Są świetnym zabezpieczeniem przed warunkami atmosferycznymi. Latem chronią przed zbyt wysoką temperaturą, a zimą zatrzymują ciepło wewnątrz domu. Zwróć szczególną uwagę na rolety produkowane przez firmę Fill. Do wyboru jest kilka rodzajów w zależności od systemu montażu: SKB Styroterm, nadstawny, podtynkowy i adaptacyjny. Są tworzone na wymiar z użyciem najwyższej jakości materiałów, by służyły ci nie przez jeden sezon, a przez wiele lat. Warto wspomnieć, że rolety zewnętrzne skutecznie odstraszają potencjalnych włamywaczy i zapobiegają wybijaniu szyb.

Rolety rzymskie

Ich największą zaletą jest uniwersalność – pasują do każdego wnętrza. Mnogość wzorów i kolorów pozwala na dostosowanie ich do różnych stylów, od klasycznego, poprzez glamour, aż do nowoczesnych wizji designerskich. Fill proponuje kilka kolekcji różniących się wzorami, strukturami i gramaturą. Firma wyprodukuje je dla ciebie pod dedykowany wymiar, by doskonale wpasowały się w przestrzeń. Czeka na ciebie mnóstwo kolorów — od stonowanych barw po energetyczne odcienie. TUTAJ zobaczysz dostępne odcienie i przekonasz się, że jest w czym wybierać! Istnieje też możliwość dodania efektownych elementów, takich jak falbany.

Fill

Producent rolet i żaluzji.

Rolety dzień – noc

Jedne z najczęściej wybieranych rozwiązań. Zastosowane w nich naprzemienne pasy pozwalają nam na precyzyjne określenie ilości światła wpuszczanego do domu. Pasują do prostych, minimalistycznych wnętrz, które możemy ożywić wprowadzając do nich rolety w żywych barwach lub z błyszczącą tkaniną. Ich zaletą jest połączenie funkcji firanki i rolety w jednym. Dzięki przeziernym pasom możemy zasłonić się w ciągu dnia przed spojrzeniami sąsiadów.

Rolety zewnętrzne typu screen

To najlepsze rozwiązanie pod kątem dostosowania temperatury w domu podczas gorących dni. Screeny zatrzymują ciepło promieni słonecznych, zanim te dotrą do szyby, więc idealnie chronią przed upałem, jednocześnie wpuszczając część światła i pozwalając widzieć co dzieje się na zewnątrz. Firma Fill oferuje bogaty wachlarz kolorów tkanin i profili, dzięki czemu bez problemu dopasujesz rolety je do elewacji budynku. Produkty są na tyle uniwersalne w zastosowaniu, że można je zamontować również wewnątrz. Ty decydujesz.

Jeśli do podjęcia decyzji potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, skontaktuj się z firmą Fill. Sympatyczna obsługa wysłucha twoich potrzeb i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

 

Napisany przez
Więcej od Julia
DECOTEC
Nasze panele zostały zaprojektowane jako element ozdobny przeznaczony do dekoracji scian we...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *