Jakiego architekta wybrać w Warszawie?

Decyzja podjęta — właśnie stajesz przed wyzwaniem budowy wymarzonego domu. Czas znaleźć architekta, który przyczyni się do powstania idealnego miejsca dla ciebie i twoich bliskich. Pomogę ci go znaleźć stosując się do kilku ważnych zasad.

Z tego artykułu dowiesz się:

– czym wyróżnia się dobry architekt?
– na co zwracać uwagę podczas poszukiwań?
– jaka firma jest godna polecenia?

Pierwsze wrażenie ma znaczenie

To ten moment, gdy wchodzisz do restauracji, rozmawiasz chwilę z kelnerem i już wiesz, czy będzie potrafił polecić danie, które sprosta twoim wymaganiom. Dlatego tak ważna jest rozmowa z osobą, której planujesz zlecić tak ważne przedsięwzięcie, jakim jest zaprojektowanie domu. Zacznij od telefonu. Poświęć czas na „wybadanie gruntu”, a przy okazji zadaj kilka pytań, bo prawdopodobnie już na tym etapie zdecydujesz, czy warto przejść do kolejnego kroku.

 

O co warto zapytać? Profesjonalny architekt powinien znać prawo budowlane i być na bieżąco z wprowadzanymi zmianami w tym zakresie. Świetnie, jeśli zna lokalny rynek i ma wiedzę na temat specyfikacji typu zabudowy pożądanej w danym rejonie. Zapytaj o gwarancję niezmienności ceny. To niezmiernie ważne zwłaszcza teraz, gdy koszty życia rosną z dnia na dzień. Porozmawiaj o realnym terminie wykonania projektu, by mieć pewność, że zmieścisz się w założonym czasie.

Opinie w internecie czy dotychczasowe realizacje?

Na pewno doskonale wiesz, że ogrom internetowych opinii jest wyssana z palca. Nieuczciwa konkurencja czy ludzie sfrustrowani własną niewiedzą potrafią skutecznie zniechęcić do rozpoczęcia współpracy z daną firmą. Ale my jesteśmy przecież mądrzejsi 🙂 Dlatego zaglądamy na stronę biura projektowego i oglądamy realizacje. Czy są wykonane w stylu, jaki ci się podoba? Warto stawiać na nowoczesność, bo ramię w ramię z nią idzie niezwykły komfort i wygoda domowników.

 

Warto pomyśleć o współpracy z biurem, które tworzy zarówno projekty domów średnich, dużych oraz monumentalnych willi i pokaźnych rezydencji. Doświadczenie i wiedza w tym zakresie gwarantuje, że profesjonaliści zaproponują najlepsze rozwiązania właśnie dla ciebie.

 

BIAMS

Architekt Domów.

Jakiego architekta wybrać w Warszawie?

Wiem, że najważniejsze są konkretne polecenia. Dzisiaj przedstawię ci firmę BIAMS — biuro projektowe, które kompleksowo zajmuje się każdym zleceniem. To zespół doświadczonych specjalistów z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Na swojej stronie internetowej BIAMS udostępnia bogate portfolio, by pokazać swój kunszt i w transparentny sposób poddać się twojej ocenie. Domy, wille i rezydencje wraz z aranżacją wnętrz czekają, by cię skutecznie zainspirować. Wybierając tę firmę masz gwarancję wsparcia merytorycznego, technicznego i instalacyjnego na każdym etapie. Każdy etap współpracy to synonim wysokiej jakości, dzięki czemu nie musisz martwić się o efekt końcowy.

 

Czym BIAMS wyróżnia się na tle konkurencji? W dobie zdalnej współpracy tutaj będą czekać na ciebie ludzie z krwi i kości, którzy porozmawiają z tobą w cztery oczy, by poznać twoje oczekiwania. Firma proponuje rozbudowaną ofertę zawierającą również odbiory, nadzory, stworzenie kosztorysu czy współpracę z urzędami. Już teraz odwiedź stronę internetową BIAMS, by przekonać się, co realnie oznacza jakość poparta doświadczeniem.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *