Jawor-Parkiet

jawor-podloga-w-salonie

Jawor-Parkiet mistrzowie w swoim fachu

PARKIETY DESKI KENIO branży parkieciarskiej obecny od lat, od 2000 r. prowadzi własny salon i działalność, od 2020 r. współtworzy największy na Dolnym Śląsku salon sprzedaży Jawor-Parkiet. Łukasz Kenio to mistrz parkieciarstwa oraz prac stolarskich. Od lat zajmuje wysokie pozycje w konkursach branżowych. Jako wiceprezes Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy zawsze dąży do pogłębiania własnej wiedzy, ale także od lat organizuje szkolenia i zawody parkieciarskie, by dbać o zachowanie najwyższych standardów w branży. Świadectwo czeladnicze technika stolarstwa połączone z wrodzonym dążeniem do perfekcji zaowocowało w 2000 r. założeniem firmy dbającej o jakość wykonywanych usług parkieciarskich. Zamiłowanie do drewna jest motywacją do wykonywania usług na najwyższym, rzemieślniczym poziomie.

Profesjonalny montaż i renowacja podłóg drewnianych

Firma PARKIETY DESKI KENIO jest najlepszym dowodem na to, iż praca wzbogacona pierwiastkiem oryginalności i pomysłowości staje się głównym czynnikiem budowania przewagi wśród konkurencji. Funkcjonując na rynku od lat wie, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o wysoki standard obsługi. Podłoga drewniana to inwestycja na wiele lat. Aby długo cieszyła swym pięknem, warto dbać o nią już od momentu montażu. Dobrze o tym wiemy, dlatego oprócz sprzedaży oferujemy Państwu również profesjonalne usługi montażowe, a także renowację i konserwację podłóg. Nasz zespół to profesjonalni parkieciarze posiadający dużą wiedzę i doświadczenie..

FertigDeska Luxury od Jawor-Parkiet

Luksus ma wiele twarzy. Może oznaczać niespiesznie wypitą w domowym zaciszu poranną kawę lub pełen atrakcji zimowy urlop w St. Moritz. Zawsze jednak cechuje go pewna unikalność i niedostępność. FertigDeska Luxury Maxi została stworzona z myślą o ludziach, którzy oczekują więcej i stawiają na efekt w skali Maxi. Wzornictwo, u którego podstaw stoi elegancja, klasyka i natura, jest ponadczasowe. Dlatego też stanowi najlepszą inwestycję. Teoretycznie można by się bez niej obejść, jednak posiadanie jej, stąpanie po dopracowanej, gładkiej lub szczotkowanej powierzchni ciepłego drewna daje poczucie luksusu i niebywałego komfortu.  Podłoga rekomendowana do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Styl Vintage od Jawor-Parkiet

Współczesny design to poszukiwanie harmonii. Otaczanie się przedmiotami, kolorem i fakturami, które odzwierciedlają naszą osobowość. W tym celu mieszamy style, łączymy dodatki i meble z różnych epok. Poszukujemy rozwiązań zaskakujących i zupełnie innych niż wszystkie. Właśnie po to powstała Vintage Series. Na każdy z dekorów składają się trzy rodzaje elementów o zróżnicowanej strukturze wykończenia powierzchni, począwszy od szczotkowania przez oryginalne heblowanie powierzchni, aż po delikatne ślady po pile. Bawiąc się tymi fakturami i nieoczywistymi różnicami kolorystycznymi możemy liczyć na absolutnie niepowtarzalny efekt. Dzięki zastosowaniu takiego zróżnicowanego wzornictwa w jednym dekorze, produkty z Vintage Series dobrze prezentują się nie tylko na podłodze. Coraz częściej znajdują zastosowanie na ścianie, suficie czy wezgłowiu łóżka.

Jodła francuska firmy Jawor-Parkiet

Luwr – jedno z największych muzeów na świecie. To tu sławy nabrała drewniana podłoga, precyzyjnie montowana w symetryczny wzór jodełki – chevron. Można ją podziwiać w Luwrze do dziś – wita nas w holu głównym. Wyrafinowana elegancja, delikatność i bogactwo. Jodełka francuska Chevron  to gotowa podłoga o dwuwarstwowej konstrukcji, umożliwia montaż produktu na ogrzewaniu podłogowym, a także zapewnia mu dużą odporność na odkształcenia.

jawor-podloga-jadalnia-w-jodelke
podloga-salon-jawor
podloga-w-kuchni
podloga-w-salonie-jawor