Jelej

jelej metka

Jelej - wyjątkowe huśtawki dla dzieci

Firma Jelej zajmuje się między innymi produkcją huśtawek dla dzieci. Jej specjalnością jest bezpieczna zabawa w pięknym otoczeniu. Huśtawki to idealne rozwiązanie na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Odrobina frajdy i zabawy dla dzieci, a także odrobina odpoczynku dla dorosłych. Twojej uwadze szczególnie polecamy dwa modele: Hopla oraz Hoohoo.

Design i bezpieczeństwo są w cenie

Firma Jelej stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo najmłodszych. Ich huśtawki są wytrzymałe i solidne. Usztywnione siedzisko oraz stosunkowo duży udźwig są w stanie to zapewnić. W ich ofercie znajdziemy także specjalne pasy bezpieczeństwa oraz haki dostosowane pod konkretne modele huśtawek. Warto jest także zwrócić uwagę na ich wygląd. Niebanalny design huśtawek sprawia, że nie jest to kolejna nudna zabawka naszego dziecka. Może to być także piękny element wystroju naszego mieszkania.

Jelej - najważniejsza jest pasja

Najważniejsza w życiu jest pasja. W taki właśnie sposób powstała firma Jelej. Z zamiłowania do praktycznych i pięknych przedmiotów, dwóch przyjaciół postanowiło połączyć siły, aby wprowadzić na rynek coś, dzięki czemu każda chwila będzie magiczna. Dbałość o najdrobniejsze detale i obsługę klienta na jak najwyższym poziomie to z pewnością ich najistotniejsze cechy.

jelej brązowa huśtawka
jelej błękitna huśtawka
jelej różowa huśtawka