Jeśli ferie nad morzem, to tylko w Ustroniu Morskim

Jaka zima czeka nas w tym roku? Nie wiadomo. Jednak bez względu na to, czy ziemia pokryje się białym puchem, czy nie, jest takie miejsce, w którym można odpocząć o każdej porze roku. Poznaj Hotel Skal w Ustroniu Morskim.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego warto wybrać się nad morze zimą?
– jakie atrakcje hotelowe czekają na dzieci?
– co zawiera feryjny pakiet Hotelu Skal?

Bałtyk czaruje nie tylko latem

Zima tworzy piękne krajobrazy. Surowe, mroźne, minimalistyczne. O ile każdy wie, że góry o tej porze roku wyglądają fantastycznie, o tyle czasami zapominamy o naszym morzu. Warto wybrać się nad Bałtyk nie tylko po to, by podziwiać zimową plażę i granatowe fale. To idealny moment, by przespacerować się brzegiem akwenu i nawdychać się zdrowego jodu. Właśnie podczas wietrznej, chłodnej pogody jest go najwięcej.

A jeśli wybierzesz się do Hotelu Skal, położonego w malowniczym Ustroniu Morskim, atrakcji o tej porze roku jest dużo więcej. Wypoczniesz w bogatej strefie wellness i wygrzejesz się w strefie saun. Czekają na ciebie zabiegi SPA, a wśród nich wspaniałe masaże wykonywane doświadczonymi rękami profesjonalistów. Ciekawostka — Hotel zadbał nawet o maluchy! Zaproponuj swojemu smykowi masaż czekoladą lub baśniowy manicure dla małej księżniczki.

Rodzinny hotel nad morzem

zaledwie 150m od morza

Dzieci nie lubią się nudzić

Specjalnie dla nich, Hotel Skal przygotował mnóstwo ciekawych rozrywek. To świetnie wyposażona sala zabaw, w której brzdące mogą bezpiecznie bawić się tak, jak lubią najbardziej. Jeśli pogoda za oknem nie będzie sprzyjać spacerom, dzieci mogą skorzystać ze stołu do ping-ponga, stanowisk gamingowych czy gier planszowych. Może ty też chętnie przypomnisz sobie takie hity z dzieciństwa, jak bierki czy warcaby?

W przypadku, gdy będziecie mieć ochotę zaczerpnąć świeżego powietrza, obsługa Hotelu Skal chętnie podpowie, co możecie wspólnie zwiedzić w okolicy. Czeka między innymi Skansen chleba, latarnia morska Gąski, czy rozbudowany Aquapark Helios. Tutaj nie ma ani miejsca, ani czasu na nudę. Osoby w każdym wieku znajdą dla siebie rewelacyjne atrakcje.

W pakiecie lepiej, taniej, więcej!

Na czas ferii zimowych Hotel Skal udostępnia specjalny pakiet pełen pyszności i przyjemności dla dorosłych i maluchów. W ofercie są zapewnione oczywiście noclegi dla całej rodziny, smaczne, zdrowe śniadania i obiadokolacje oraz wstęp do całej strefy wellness. Już brzmi dobrze? A to jeszcze nie wszystko. Na dorosłych czeka prozdrowotny seans w grocie solnej i relaksacyjny masaż częściowy pleców. Odprężenie gwarantowane! Otrzymasz również dostęp do sali fitness i weźmiesz udział w weekendowych koncertach. 

Maluchy też mają zapewniony czas zabawy i niespodzianek. Każdy gość decydujący się na pakiet dostanie od Hotelu bilet do Aquaparku Helios, by przez całe 3 godziny pluskać się w wodzie i korzystać z rozmaitych zjeżdżalni. Dzieci ucieszą się też ze specjalnego programu zabawa pod opieką animatora, warsztatów kreatywnych i kulinarnych. Cała wasza rodzina może wziąć udział w rozgrywkach bowlingowych, przy których zawsze jest mnóstwo śmiechu.

Jak widzisz, nie tylko ciepłe pory roku sprzyjają wyjazdom nad morze. Ferie zimowe to doskonała okazja, by poznać Bałtyk z niego innej strony.

Napisany przez
Więcej od Julia
Ruchome Deseczki
Firma Ruchome deseczki ofertuje zabudowy zewnętrzne w systemie ruchomych lameli oraz zadaszenia...
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *