Juupi

Juupi-lodka

Juupi – skonstruuj plac zabaw dla swojego dziecka

Stworzyliśmy domowy plac zabaw, który stanowi świetną opcję, gdy za oknem słota. Każdy z Was może dostosować konfigurację i skład wszechstronnego placu zabaw tak, aby najlepiej odpowiadał bieżącym oczekiwaniom. Gdy aura się poprawia, można z powodzeniem przenieść zabawę do ogrodu, by w słoneczny dzień zanurzyć się w bujaku a kołysząc naładować swoje ciało witaminą D.

Juupi – bo najważniejsze jest bezpieczeństwo

Dzieci, od narodzin, przez długie lata oczekują od swoich rodziców i środowiska przede wszystkim stymulacji. Prawidłowy rozwój fizyczny wspomaga dojrzewanie całego organizmu, również układu nerwowego. Z myślą o wspieraniu prawidłowego rozwoju naszych dzieci, skupiliśmy swoją uwagę na bujaniu, wspinaniu, bezpiecznym funkcjonowaniu w otoczeniu dorosłych. Stąd niedługa była droga do powstania bujaka, drabinki, pomocnika, regału-domku.. kolejne projekty już są w drodze. Taka zabawa daje niemowlakowi i przedszkolakowi stymulację do pokonywania kolejnych etapów jego rozwoju.

Tylko najlepsze surowce

Każdy element bujaka wykonany jest z najlepszych surowców, tj. wysokiej jakości drewna – 100 % sklejki brzozowej. Trudno przecenić jej zalety, jest to surowiec naturalny, a jednocześnie bardzo wytrzymały mechanicznie. Jest też odporny na warunki atmosferyczne.

juupi-rodzina
juupi-dzieci-czytaja-ksiazke
juupi-dzieci-zabawa
Juupi-czytanie-ksiazki-z-dziecmi