KANO

kolekcja-wave

KANO - kilka słów o firmie

KANO współpracuje bezpośrednio z fabrykami i producentami, głównie z Czech i Włoch. Specjalizujemy się w imporcie szkła kryształowego (kryształów) oraz zastawy stołowej. Jesteśmy głównym przedstawicielem czeskiej Bohemii na polskim rynku. Z czeskimi fabrykami współpracujemy od początku naszej działalności.
Naszymi Klientami są hurtownie, sklepy oraz galerie na terenie całej Polski jaki i pozostałej części Europy.

KANO - produkty Bohemii

QUADRO, jedna z najpiękniejszych linii w szerokiej gamie artykułów BOHEMII, która wykonana jest z prawdziwego kryształu (24%PbO). Duża transparentność szkła, precyzja wykonania jak i popularność wzoru wręcz zachęcają do posiadania tego produktu u siebie w domu. A wszystko to w zasięgu Waszej ręki. Wejdź na stronę naszą stronę i zamów. Tylko tyle a będziesz posiadaczem prawdziwej perełki wśród wielu kryształów BOHEMII.

KANO - oferta marki RCR

RCR – popularna w Europie i coraz bardziej rozpoznawalna marka na naszym krajowym rynku. “LUXION – ECO CRYSTAL” – rodzaj ekologicznego kryształu użytego do produkcji. Wysoka jakość oraz wzmocniona odporność, a także możliwość czyszczenia w zmywarkach to atuty RCR. Cały asortyment wykonany jest we Włoszech, a więc gwarancja jakości użytego surowca – według norm unijnych. Prezentowe kolorowe opakowanie – to dodatkowa zaleta. Jednym słowem fantastycznie nadające się produkty na prezent.

karafka-do-alkoholu
kano-komplet-karafka-szklanki
kano-miska
kano-filizanka
  • Firma "KANO" Anna Olędzka
  • ul. Rezedowa 19
  • 04-232 Warszawa
  • tel/fax 22 6143154
  • tel/fax 22 6142604
  • kano.hurt@wp.pl