Kave Home

kavehome-kanapa

Kave Home – marka meblowa, która stara się robić rzeczy inaczej

Pracujemy, aby zrewolucjonizować sektor mebli, wzornictwa i dekoracji. Chcemy wywrócić wszystko do góry nogami i być opcją dla takich nonkonformistów jak Ty, którzy szukają czegoś więcej.
Nasz cel? Tworzyć designerskie i wysokiej jakości produkty z nienaganną obsługą. Ponieważ nie wysyłamy rakiet na Księżyc (jeszcze), ale dostarczamy towar w rekordowym czasie.
Nasza obsesja? Dopracowanie każdego szczegółu. Dlatego uważnie śledzimy cały proces projektowania, produkcji i dystrybucji naszych produktów, aby stworzyć atrakcyjne i funkcjonalne projekty, wysoką jakość i przystępne ceny.
Twój styl, Twoja perfekcyjna niedoskonałość i Twoja ciągła ewolucja jest tym, co czyni Cię interesującym i wyjątkowym. Tak, mówimy do Ciebie, tego nonkonformisty, który zawsze szuka czegoś więcej. Chcesz się czegoś dowiedzieć? Już to znalazłeś.

W Kave Home mamy meble i dekoracje, które możesz połączyć, aby wyrazić swój styl.

Kave Home – proces produkcji i dostawy

Jednym z naszych priorytetów jest przejrzystość we wszystkich naszych projektach i komunikacji. Wiedza o tym gdzie, jak i przez kogo produkowane są nasze produkty jest niezbędna do zrozumienia tego, co staramy się osiągnąć poprzez Kave Cares. Jednym z naszych głównych założeń przy wyborze dostawców jest upewnienie się, że podzielają oni nasze wartości. Sprawdzamy, czy stosują procesy odpowiedzialne środowiskowo i społecznie oraz prowadzą zrównoważoną produkcję, zapewniając humanitarne i godne warunki pracy dla wszystkich swoich pracowników. Zarówno nasi krajowi, jak i zagraniczni dostawcy stosują tradycyjne techniki rzemieślnicze, które są przyjazne dla środowiska i promują jego ochronę. Koncentrujemy naszą produkcję w 12 krajach (Hiszpania, Portugalia, Włochy, Rumunia, Polska, Turcja, Indie, Indonezja, Chiny, Wietnam, Malezja i Singapur), zlokalizowanych na obszarach i kontynentach, na których rozwijamy również dużą część naszej działalności handlowej, dzięki czemu udaje nam się kompensować i minimalizować nasz wpływ na środowisko. Ponadto, wspólnie z naszymi dostawcami, realizujemy projekty społeczne mające na celu poprawę dobrobytu lokalnej społeczności.

Kave Home – używamy tylko naturlanych materiałów

Do produkcji naszych wyrobów używamy naturalnych materiałów pochodzących z kontrolowanych wycinek, takich jak lite drewno, juta, rattan czy bawełna organiczna. Używamy materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak PET (wyprodukowany z plastikowych butelek odzyskanych z oceanu), szkło z recyklingu, a także drewno z recyklingu. Dzięki temu udaje nam się tworzyć wyjątkowe, solidne
produkty, zgodnie z zasadami ekoprodukcji.

kavehome-logo-lampa
kavehome-stol-rozkladany
kavehome-logo-krzesla
kavehome-stol