Kawowe klimaty w oryginalnym stylu, czyli stolik inny niż wszystkie.

Kawowe klimaty w oryginalnym stylu, czyli stolik inny niż wszystkie.
Kawowe klimaty w oryginalnym stylu, czyli stolik inny niż wszystkie.

Dla wielu z nas kawa to życie, powiedziałabym, że w niektórych żyłach nawet zamiast krwi płyną hektolitry kawy (na przykład u naszej Pani fotograf), którą wypijamy w ciągu dnia. Tak jak my zwracamy uwagę na jej smak to tak Pani Daria z firmy D2studio zwraca uwagę na detale. Na to, aby nasza kawa smakowała nam jeszcze lepiej. Stoliki kawowe nie bez przyczyny pojawiają się w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. To wszystko jest ze sobą powiązane. Ale w jaki sposób? Przecież wszyscy…

Jesteśmy wzrokowcami – przyciąga nas to co ładne

Każdy z nas lubi otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami. Tym bardziej, jeśli podążają one z obowiązującymi aktualnie trendami. A teraz, jak wszyscy dobrze wiemy ekologia to jeden z topowych trendów. Pani Daria wraz z mężem postanowili połączyć prostotę, piękno, ekologię oraz funkcjonalność w jedno tworząc genialny drewniany stolik kawowy. Jego wygląd od razu przyciąga. Drewniany blat wykonany z pnia drzewa nadaje stolikowi efektywności, a kolorowe nóżki, które mogą występować w różnych odsłonach kolorystycznych, nadają całokształtowi charakteru.


Drewniane, oryginalne

i ekologiczne stoliki możecie…


Lubimy to co funkcjonalne

Stolik może posłużyć jako oryginalna dekoracja, a nawet jako kwietnik czy też przysłowiowa „szafka” nocna, na której lądują nasze wieczorne lektury. Jeden produkt, wiele zastosowań. Jak widać, futrzaki też kochają to co ładne – Pulpet (idealne imię dla tej małej energicznej puchatej kulki, która ciekawa świata zagląda dosłownie w każde zakamarki mieszkania) najpierw po ciuchu pokicała do stolika obadać teren, a następnie siedziała przy nim tak długo, aż ją na nim posadziłam. Ściągniecie jej z tego drewnianego cuda, było trochę kłopotliwe, bo tupiąc na mnie łapkami, informowała, że chce zostać na nim jeszcze chwilę.

Pani Daria w swojej ofercie posiada różnego rodzaju blaty. Chodzi tutaj nie tylko o ich wymiary, ale również o rodzaj drzewa, z którego zostały one wykonane. Dzięki takiej opcji możemy bez problemu dobrać kolorystykę stolika (nie tylko nóżek) do naszego wnętrza. Blat zależnie od tego, z jakiego drzewa został wykonany, może posiadać ciemniejszy bądź jaśniejszy odcień.


Drewniane, oryginalne

i ekologiczne stoliki możecie…


Wiemy, że w ładnym otoczeniu wszystko smakuje lepiej

Podczas spożywania posiłku wykorzystujemy nie tylko zmysły smaku, ale również węchu, dotyku, a przede wszystkim wzroku. Zostało to naukowo udowodnione, że potrawy, czy też otoczenie, które jest po prostu ładne, wpływa na nasze odczucia co do smaku. Dziwne prawda? Właśnie dlatego, kawiarnie przygotowane są w ciepłych przytulnych stylach, ciasta są dekorowane z dbałością o każdy detal, a kawy podawane w przepięknych filiżankach posiadają na sobie różnego typu wzorki. Wszystko to łączy się ze sobą w całość, my czujemy się komfortowo pod każdym względem, (jak w domu) dlatego też wszystko smakuje nam o wiele lepiej. Teraz wyobraźcie sobie taką sytuację, skoro kawa w domu smakuje wam bardzo, to pomyślcie co się będzie działo z waszymi kubkami smakowymi jeśli połączycie to z odpowiednim designem.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *