KinderPrams

kinder-parms-park

KinderPrams - kim jesteśmy?

KinderPrams to projekt zrzeszający Zespół osób będących specjalistami w swoich dziedzinach. Budujemy zaufanie Klientów opierając się na posiadanej wiedzy oraz gromadzonych przez lata doświadczeniach. Sami jesteśmy rodzicami więc w pełni rozumiemy wyzwania i rozterki, z którymi wiąże się wybór wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego. Chętnie pomożemy Wam na każdym etapie zakupu – zawsze możecie do nas zadzwonić lub napisać i wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie najlepiej odpowiadające na Wasze potrzeby. Bardzo starannie budujemy naszą ofertę. Dobieramy produkty tak, aby każdy mógł znaleźć wózek czy fotelik na miarę swoich potrzeb. Stale rozbudowujemy naszą ofertę o kolejne marki i produkty tak, aby nasi Klienci mieli dostęp do nowości. Niezależnie od tego czy szukacie zestawu 2w1, 3w1, wózka terenowego, kompaktowej spacerówki czy fotelika samochodowego – u nas znajdziecie produkt dla siebie!

KinderPrams - znamy się na rzeczy!

Dzwoniąc do nas, pisząc na czacie czy wysyłając wiadomość e-mail kontaktujecie się z pionierami w branży dziecięcej.
Głównym filarem naszego Zespołu jest Tobiasz, który o wózkach i fotelikach wie dosłownie wszystko. W trakcie swojej 10-letniej kariery w branży sprzedał tysiące produktów. Teraz doświadczenia ze sprzedaży bezpośredniej wykorzystuje w sprzedaży online. Współpracujemy z najlepszymi markami w branży wśród producentów, z którymi współpracujemy znajdziecie m.in. Cybex, Stokke, Britax Römer, Joolz, Anex, Avionaut, Maxi-Cosi, Kinderkraft, Muuvo, Bebetto, Espiro, Baby Design i wielu innych renomowanych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

KinderPrams - jesteśmy niepowtarzalni!

Tworzymy nowoczesny projekt, którego w Polsce, w naszej branży jeszcze nie było! Jesteśmy ambitni i mocno nastawienia na rozwój dlatego podbijamy nie tylko Polskę, ale również świat! Paczki wysyłane z naszego magazynu trafiają do odbiorców w całej Europie.
Nasz sklep internetowy ma wersję anglojęzyczną, niemiecką, hiszpańską oraz szwedzką. Mamy wielkie plany i konsekwentnie je realizujemy.

kinder-parms-wozek-3-w-1
kinder-parms-wozek-zielony
kinder-parms-wozek-spacerowy