Kith2Kin

tapeta-w-salonie-drzewa

Kith2Kin - co toworzymy?

Kith2Kin została założona przez grupę ludzi, których pasją jest design. W skład naszej drużyny wchodzą architekci, designerzy wnętrz oraz graficy. Chcemy przedstawić naszym klientom wielowymiarowe podejście do designu i zaproponować im ekskluzywne designerskie tapety. Wszystkie nasze produkty są robione na zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej wymagający projekt dostosowany do Państwa potrzeb! Nasz cel – nadać Państwu niepowtarzalny wybór tapet, obrazów i fototapet, które pasowałyby do jakiegokolwiek wieku i stylu. Zachwycamy się designem współczesnym wnętrz, i nasza misja polega w tym, żeby pokazać o ile zasadniczo można zmienić wnętrze przy pomocy współczesnych printów.

Kith2Kin - wysoka jakość w parze z ekologią

Używamy materiały o najlepszej jakości dla wytworzenia naszej produkcji.
Wszystkie tapety drukują się na europejskiej ekologicznej flizelinie i materiałach winylowych. Gwarantujemy wysoką jakość druku, a nasza ekipa sawsze się troszczy o niepowtarzalność każdego zamówienia. Nie trzymamy na składzie rolki papieru, natomiast tworzymy wszystkie tapety i fototapety na zamówienie, co zmniejsza odpady i pomaga chronić środowisko. To samo dotyczy wszystkich naszych produktów, dlatego że są produkowane tylko kiedy Państwo ich już zamówili!

Stwórz absolutnie wyjątkowe tapety ze zdjęć Twojego dziecka!

Rodzice często są w błędzie myśląc, że są mądrzejsi od swoich dzieci. Ale najgorsze jest, kiedy próbują narzucić im własne pomysły. Jesteśmy temu absolutnie przeciwni! Dzieci wiedzą najlepiej co im się podoba i w jakim wystroju pokoju będą się czuć komfortowo, zarówno podczas zabawy, jak i nauki. Daj dziecku pędzel i wolną rękę – gwarantujemy, że będziesz zaskoczony wspaniałym efektem! Poczekaj na moment, w którym Twoje dziecko ma dobry humor – wybierz wygodne miejsce i namalujcie obrazek. Jeżeli już masz piękny obrazek Twojego dziecka możesz pominąć ten krok. Nasi projektanci stworzą projekt do druku, który uzgodnimy z Tobą przed wysłaniem do realizacji. Wydrukujemy Twoją idealną tapetę na ekologicznie czystym materiale. Cały proces nie zajmie więcej niż 2 dni.

kith2kin-tapeta-do-lazienki
kith2kin-tapeta-zyrafa
kith2kin-tapeta-z-mapa
tapeta-roslinna