Klubben

basen

KLUBBEN — kompleksowa obsługa klubów fitness

KLUBBEN Polska jest spółką córką norweskiej firmy KLUBBEN AS i działa na polskim rynku od 2004 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą klubów fitness od fazy planowania, poprzez dobór podłóg, wystroju, sprzętu ciężkiego/cardio i akcesoriów po szkolenia oparte na własnych wykwalifikowanych instruktorach. Firma jest oficjalnym polskim dystrybutorem uznanych na całym świecie marek i sprzętów takich jak oryginalny FLEXI-BAR i X-CO, piłki i akcesoria GYMNIC włoskiej firmy Ledraplastic, szwajcarskie maty
i poduszki równoważne AIREX, dyski FLOW TONIC czy kultowe urządzenia do treningu mięśni oddechowych POWERBREATHE oraz oparty na nim koncept ACTIBREATHE. Ponadto wyposaża kluby fitness w sprzęt marek Reebok, Life Fitness i wielu innych. Od wielu lat jesteśmy wiodącym dostawcą sprzętu z segmentu aqua aerobiku ze względu na bezpośredni import marek FASHY, KIEFER, DEHAG i innych. Na swoim koncie firma ma już kilkaset dużych dostaw i projektów, dla nieprzekonanych istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu testowego.

KLUBBEN — sklep pływacki

Pływanie cieszy się niesłabnącą popularnością dlatego w naszym sklepie pływackim przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów dla pływaków na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. Jeżeli poszukujesz wygodnego stroju kąpielowego o ciekawym wzorze  to z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli pływasz wyczynowo to specjalnie dla Ciebie przygtowaliśmy kostiumy kąpielowe najlepszych marek. Proponujemy stroje pływackie uznanych producentów, takich jak Arena, Funkita, Speedo, Tyr, Zoggs a dla mężczyzn mamy najlepsze, kolorowe kąpielówki Funky Trunks i Arena. Jeśli potrzebujesz skórę pływacką to również znajdziesz ją w naszym sklepie. Mamy wieloletnie doświadczenie w dobieraniu strojów startowych Arena oraz Jaked.  W sklepie pływackim Klubben znajdują się tylko sprawdzone okularki takich marek jak Arena, Zoggs, Tyr czy Speedo. Chcąc popawić swoje umiejętności z pewnością przydadzą ci się takie produkty jak deska do pływania, czepek pływacki, płetwy treningowe, wiosełka pływackie czy rurka czołowa. Oferujemy również kompleksowe wyposażenie klubów pływackich w odzież Arena z nadrukiem, czepki z nadrukiem czy trenażery pływackie.

KLUBBEN — sprzęt do rehabilitacji

W ofercie naszego sklepu rehabilitacyjnego zebraliśmy wysokiej jakości sprzęt do rehabilitacji przeznaczony do różnych zastosowań. Nasza oferta jest skierowana zarówno do profesjonalistów poszukujących niezawodnego sprzętu rehabilitacyjnego, jak i dla osób prywatnych potrzebujących dobry sprzęt do rehabilitacji w domu. Staramy się ciągle poszerzać asortyment naszego sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym o nowe pozycje, które spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby. Doskonale wiemy, że rehabilitacja dzieci wymaga dodatkowej ostrożności, dlatego oferowany przez nas sprzęt do rehabilitacji dzieci jest najwyżej jakości i posiada wszystkie niezbędne atesty. Dzięki temu możesz skupić się tylko i wyłącznie na ćwiczeniach z dzieckiem. Niezależnie od tego czy wykonujesz te ćwiczenia w domu lub w zaciszu gabinetu fizjoterapeutycznego to z porządnym sprzętem rehabilitacyjnym wszystko jest prostsze.

KLUBBEN — wyposażenie basenów publicznych i pływalni

Wyposażenie basenów publicznych i pływalni sportowych to nasza specjalność. Od lat współpracujemy z ich zarządcami w zakresie kompleksowego wyposażenia i wsparcia technicznego. Posiadamy w ofercie wyłącznie najwyższej jakości sprawdzone rozwiązania, które są wybierane i wprowadzane do najnowocześniejszych polskich basenów (AQUA Lublin, Zatoka Sportu Łódź, Orbita Wrocław).
Jako wieloletni specjaliści w zakresie współpracy z basenemi doskonale wiemy jak uatrakcyjnić pływalnię i przyciągnąć do niej osoby w każdym wieku. Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań jest wodny plac zabaw WIBIT, który dzięki modułowej konstrukcji daje ogrom możliwości w zakresie aranżacji, jak i integracji z istniejącymi elementami infrastruktury. Wodny tor przeszkód WIBIT świetnie sprawdza się jako codzienna atrakcja mająca przyciągnąć gości, jako tor sprawnościowy dla grup zorganizowanych czy też jako miejsce sportowej rywalizacji dla całych rodzin. Park wodny WIBIT to sprawdzone urozmaicenie oferty każdej pływalni i jest już obecny na kilkudziesięciu basenach w Polsce. Utrzymanie basenu w odpowiedniej czystości wymaga dużej ilości pracy, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę odkurzaczy basenowych Hexagone. W naszej ofercie znajdziesz również mobliny podnośnik na basen dla osób niepełnosprawnych to bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie.

KLUBBEN — trening i fitness

Kiedy ludzie słyszą „sklep fitness” albo „sklep sportowy” od razu na myśl przychodzą im produkty przydatne do aktywności fizycznej, często bardzo zaawansowanej. Pamiętajmy jednak o tym, że w takich miejscach są sprzedawane towary, które mogą zadowolić każdego, nie tylko osoby dbające o formę. Można w nich znaleźć sprzęty relaksujące, wzmacniające oraz regenerujące pracę mięśni, zazwyczaj niewymagające olbrzymiego wysiłku, a wspomagające ewentualne problemy z kręgosłupem.
Żaden człowiek nie jest zmuszony do aktywności fizycznej. Należy jednak pamiętać, że dbając o zdrowie własnego ciała, dajemy także przysłowiowego „Powera” psychice. W sklepach związanych z kategorią fitness jest sprzedawanych bardzo wiele rzeczy, od tych, które są przeznaczone dla osób zainteresowanych sportem i aktywnością, po te masujące oraz relaksujące mięśnie i kręgosłup.

klubben-wspinaczka-dla-dzieci
klubben-wodna-atrakcja-dmuchana
klubben-basen-domowy
klubben-basen
klubben-jazuzzi-ogrodowe
klubben-sprzet-do-cwiczen
  • Klubben Polska sp. z o. o.
  • Ciele, Toruńska 12
  • 86-005 Białe Błota