KneeGuardKids

KneeGuardKids-dzieci-

KneeGuardKids3 – co to takiego?

To podnóżek do fotelików samochodowych KneeGuardKids3, który w innowacyjny sposób wspiera nogi i kolana małych pasażerów. Podnóżek zapewnia dziecięcym stopom pewny punkt podparcia od 2 do 9 roku życia. Skutecznie redukuje napięcie mięśni kończyn dolnych oraz odciąża stawy, zarówno podczas krótkich, jak i długich podróży. Jest niezastąpiony przy codziennym poruszaniu się z dzieckiem po mieście, gdy często stoimy w korkach. Podnóżek pomaga utrzymać prawidłową i bezpieczną pozycję ciała w trakcie jazdy, a dzieci go wprost uwielbiają. Dzięki niemu wreszcie podróżują wygodnie i radośnie jak dorośli, którzy dosięgają nogami do podłogi. KneeGuardKids zapewnia dzieciom komfort podróży jakiego nigdy wcześniej nie znały. Powiedz STOP zwisającym nogom w aucie!

KneeGuardKids3 – dla kogo przeznaczony jest podnóżek ?

Podnóżek KneeGuardKids3 przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które podróżują w fotelikach skierowanych przodem do kierunku jazdy. Poprzez regulowane ustawienia wysokości możemy dopasować go do indywidualnych potrzeb oraz wieku naszej pociechy – zarówno pod względem wysokości, jak i stopnia nachylenia podestu na nóżki. Podnóżek zapewnia nie tylko komfort podczas jazdy, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Nogi dziecka są ułożone w prawidłowej pozycji, wiec nawet w sytuacji kolizji drogowej czy nagłego hamowania, ryzyko wystąpienia urazów jest zdecydowanie mniejsze. Z tego względu każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas i często podróżuje całą rodziną, powinien wyposażyć się w podnóżek. KneeGuardKids3 idealnie sprawdza się także w sytuacjach, gdy podróżujemy sami z dzieckiem. Często zdarza się, że dziecku podczas zabawy spadają zabawki. Szansa na to, że samo je podniesie, jest minimalna. Dzięki podnóżkowi problem ten praktycznie nie istnieje. Dlaczego? Ponieważ podest pod nóżki przylega do fotela auta i tworzy swojego rodzaju „zaporę”. Dziecko może sięgnąć po ulubionego misia czy książeczkę, podczas gdy Ty, skupiasz się tylko na prowadzeniu pojazdu.

Jakie korzyści dla Twojego dziecka oferuje podnóżek KneeGuardKids3?

W dzisiejszych czasach dziecko spędza w samochodzie minimum godzinę dziennie (tak, tak – podróż do przedszkola czy szkoły, powrót w korkach, szybkie zakupy, popołudniowe zajęcia dodatkowe). Prawidłowe podparcie nóg dziecka podczas jazdy zdecydowanie zwiększa komfort jego podróży. W przypadku luźno zwisających nóg dzieci często odczuwają dyskomfort w postaci mrowienia czy drętwienia. Wówczas zaczyna się marudzenie, wiercenie, układanie nóg w dziwnych pozycjach, a co za tym idzie także i krzywienie kręgosłupa. Zapewniając podparcie stopom dziecka, eliminujemy te problemy. Współczesne tempo i styl życia sprawiają, że spędzamy w pozycji siedzącej wiele godzin. W szkole czy w przedszkolu, w pracy, także w podróży. Patrząc z medycznego punktu, nic dobrego z tego nie wynika. Coraz więcej osób boryka się z problemami wad postawy. Dotyczy to także dzieci. Podnóżek KneeGuardKids3 pozwala na zmniejszenie ryzyka wystąpienia wad postawy, ponieważ w naturalny sposób skłania dzieci do zachowania odpowiedniej pozycji ciała. Stopy otrzymują solidne podparcie, krążenie krwi w nóżkach nie jest utrudnione, plecy dobrze przylegają do oparcia fotelika. To bardzo ważna kwestia, szczególnie w przypadku tak małych podróżników.

KneeGuardKids-dzieci-wysokosc-768x993
KneeGuardKids-dzieci-podnozek-dla-dzieci
KneeGuardKids-dzieci-podnozek-czarny
KneeGuardKids-dzieci-podnozek