KOBAX

kobax-sypialnia

KOBAX - poznaj naszą firmę

Firma KOBAX  istnieje od 1977 roku. Sukces bycia w czołówce przez tyle lat zapewnia firmie wymagający klient.
Zaangażowanie całej załogi w obsługę daje naprawdę dobre efekty.
Potwierdzeniem tego są stali klienci, ich pozytywna opinia jak i wiele przyznanych nagród na wykonywane produkty.
Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości frontów meblowych prostych i giętych, witryn meblowych, paneli 3D, blatów oraz parapetów w różnych wykończeniach tj.: lakier, folia PVC czy okleina. Świadczymy również szereg usług, tj.: docinania płyt na wymiary zlecone, okleinowania wąskich krawędzi, frezowanie na centrach obróbczych i wiele więcej. Oferujemy również transport produktów do klienta.

KOBAX - nasza oferta frontów meblowych

Fronty meblowe to nasz konik. Od ponad 40 lat staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, dopasowując się do trendów na rynku meblowym. Z dbałości o klienta nieustannie poszerzamy swoją ofertę wzorniczą, a jakość naszych usług świadczona jest na najwyższym poziomie. Zadowolony klient to nasz priorytet. Zapoznaj się z naszą ofertą ponad 100 wzorów frontów frezowanych.

KOBAX - nasza oferta witryn lakierowanych

Witryny meblowe to świetna alternatywa dla frontów pełnych. Oferujemy bazę wzorów, które świetnie prezentują się nie tylko w kuchni. Proponujemy wzory idealnie prezentujące się do salonu, sypialni czy przedpokoju. Oferta witryn meblowych jest dość szeroka. Wykonujemy witryny puste oraz witryny szpros. Nieustannie poszerzamy swoją kolekcję witryn o nowe wzory.
Witryny szpros możemy wykonać praktycznie w większości wzorów frezowanych i we frontach gładkich z krawędzią R1 i R3. W przypadku frontów frezowanych krawędź obwiednia w witrynie jest taka sama jak w wybranym wzorze frontu.
Witryny szpros występują w wersji lakierowanie jak również w wersji pod folię. Witryny meblowe w wersji lakierowane mogą być wykończone w połysku lub w macie.
Stosuje się je zarówno we frontach gładkich z krawędzią R1 i R3 jak również w większości wzorów frezowanych.

KOBAX - oferta paneli i frontów meblowych 3D

Panele pełne oferowane przez firmę KOBAX zawierające wzór o strukturze 3D, występują tylko w 1 formie. Są oryginalnym pomysłem na wykończenie ścian w Twoim wnętrzu. W swojej ofercie posiadamy dużą liczbę wzorów paneli z których można stworzyć niebanalne aranżacje wnętrz. Oryginalny kształt paneli oraz nowoczesny design ożywi Twoje wnętrze i nada mu niebywałego wyglądu.
Dodatkowo wzór panelu możemy nanosić na inne elementy, jak wezgłowia łóżek czy też fronty meblowe. Dzięki temu stworzymy we wnętrzu spójną kompozycję składającą się z kilku elementów o tym samym wzorze.
Każdorazowo dostosowujemy wymiar paneli, które mają składać się na ścianę, dzięki temu wzór może być powtarzalny na całości ściany. Oprócz paneli 3D firma KOBAX posiada w swojej ofercie fronty gładkie R1 i R3 z Panelem 3D. To świetna alternatywa dla frontów gładkich, czy frezowanych. Jest to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu nasze meble nabiorą niepowtarzalnego wyglądu. Niebanalne wzornictwo paneli 3D pozwoli stworzyć oryginalne fronty meblowe.
Posiadamy szeroką ofertę wzorów Paneli 3D, które mogą zostać zastosowane jako pełny front lub jedynie jako jego element. Koncepcja zależy tylko od wyobraźni klienta.
Klient może wybrać kolor frontu spośród ponad 200 kolorów dostępnych w naszym wzorniku folii PVC. Front może zostać pokryty gładką folią jak również innymi, np. drewnopodobnymi lub imitującymi beton architektoniczny dekorami.

KOBAX - oferta maskownic grzejnikowych

W swojej ofercie KOBAX posiada również maskownice grzejnikowe, które zostały zaprojektowane, by nadać niepowtarzalnego designu Twojemu wnętrzu oraz, aby chronić użytkownika oraz sam kaloryfer przed codzienną eksploatacją. Na potrzeby klienta firma KOBAX wykonuje dowolne wymiary maskownicy.

kobax-kuchnia-niebieska
kobax-szafka
kobax-biurko
kobax-kuchnia-bial
kobax-maskownica
kobax-kuchnia-fiolet