E-kominki Ratur

kominki-ratur

E-kominki Ratur — różnorodna oferta kominków przyborniki, paleniska ogrodowe, grille ogrodowe

Nasza specjalność to sprzedaż najwyższej jakości kominków i elementów zabudowy kominkowej. W naszej ofercie czekają na Państwa różnorodne wkłady kominkowe – zarówno kominki powietrzne, jak i kominki wodne, które można łatwo dopasować do każdej przestrzeni. Sprzedajemy kominki w różnych wersjach, w tym między innymi kominki narożne, kominki wolnostojące, kominki proste i zdobione. Do kominków oferujemy również obudowy kominkowe w wielu stylach wykończeniowych-do nowoczesnych i klasycznych aranżacji, niezbędny osprzęt do montażu kominków, w tym systemy kominowe, filtry, turbiny, kratki kominkowe, a także akcesoria kominkowe.

E-kominki Ratur — wkłady kominkowe powietrzne i wodne do Twojego domu

Proponujemy Państwu zróżnicowane, wysokojakościowe wkłady kominkowe powietrzne, wodne oraz wiele innych akcesoriów.
Dysponujemy zarówno produktami do kominków standardowych, jak i tych narożnych. Powietrzne wkłady kominkowe znane są również wkładami kominkowymi konwekcyjnymi. Są to jedne z najbardziej powszechnych i klasycznych modeli w ofercie naszego sklepu. Charakteryzują się stosunkowo prostą konstrukcją co przekłada się na ich ogromną funkcjonalność i wygodę w codziennym użytkowaniu.
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym różni się od standardowego wkładu do kominka tym, że posiada korpus o dwóch ściankach, zwanych właśnie “płaszczem”, stąd jego nazwa. Otaczają one palenisko kominka. Płaszcz wodny odbiera ciepło poprzez ścianki paleniska oraz w niektórych modelach płomienniki umieszczone na paleniskiem lub w czopuchu. Ciepło to może zostać wykorzystane do podgrzewu ciepłej wody użytkowej lub bezpośrednio do ogrzewania wody w obiegu centralnego ogrzewania.
Wybór wkładu kominkowego powietrznego może sprawić trudności, dlatego też zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, którzy z chęcią służą niezbędną pomocą.

E-kominki Ratur — piece wolnostojące

W naszym sklepie znajdą Państwo piece wolnostojące – popularne piece kozy w pełnym wyborze. To atrakcyjna cenowo alternatywa dla zwykłych kominków i wkładów kominkowych. Oferujemy różnorodne modele pieców wolnostojących – są to kozy o kompaktowych wymiarach do mniejszych pomieszczeń, a także duże, które najlepiej sprawdzają się w większych salonach. Wyróżniają się efektownym wykończeniem – można w związku z tym dopasować je do aranżacji klasycznych. Dużym atutem tego rodzaju pieców jest ich łatwy montaż – nie wymagają specjalnej konstrukcji pod wkład kominkowy, a następnie dekoracyjnej obudowy.

E-kominki Ratur — ekologiczne kominki do domu

Biokominki to innowacyjne połączenie mobilnego i niczym nieograniczonego kominka wraz z ekologicznym spalaniem. Pod tą nazwą kryje się palenisko, które w swoim funkcjonowaniu wykorzystuje tzw. biopaliwo na bazie alkoholu etylowego. Zastąpiło ono brykiet czy drewno stosowane dotąd do rozpalania powszechnie znanych kominków. W trosce o komfort użytkowania oraz poprawę jakości środowiska naturalnego stworzono biokominki, które stały się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kominków – zwane też jako kominki ekologiczne. Jedną z największych zalet tego produktu jest przede wszystkim brak jakichkolwiek ograniczeń co do miejsca ich montażu.

 

E-kominki Ratur — nowoczesne wolnostojące ogrzewacze gazowe

Wolnostojące ogrzewacze tarasowe cieszą się w Polsce coraz bardziej rosnącą popularnością. Duży wybór urządzeń oraz łatwość w obsłudze, w połączeniu z niskimi kosztami utrzymania oraz niewielkim nakładem pracy, potrzebnym do uruchomienia ogrzewaczy sprawiają, iż na rynku odnotowano spadek liczby kupionych kominków zasilanych drewnem, na rzecz nowoczesnych wolnostojących ogrzewaczy. Montaż nowoczesnych ogrzewaczy gazowych jest łatwy. Wszystkie niezbędne elementy służące do uruchomienia urządzenia znajdują się w komplecie. Szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, wskaże kolejne, konieczne do wykonania operacje, które pomogą nam bezpiecznie uruchomić i cieszyć się nowym nabytkiem.

 

E-kominki Ratur — niestandardowe elementy na zamówienie

Poza kominkami oferujemy Państwu wszelkie niezbędne akcesoria/elementy niestandardowe wykonywane na zamówienie. Wśród nich znajdują się między innymi nowoczesne ozdobne ramki stalowe – blendy. Nowoczesne ramki stalowe – zwane inaczej – blendy wykonywane na zamówienie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów i co jest bardzo istotne , mogą być zamawiane do każdego wybranego wkładu kominkowego. Jej główną zaletą jest łatwy i szybki montaż. Instalację ramki można wykonać samemu, bez użycia dodatkowych narzędzi. W bogatej wersji elementów niestandardowych wykonywanych na zamówienie są różnego rodzaju kratki kominkowe. Możemy je wykonywać w różnych stylach, dzięki czemu klienci z łatwością dopasują najbardziej pasujące do ich domu czy biura kratki. Jeżeli szukasz oryginalnych i praktycznych akcesoriów do kominka to znalazłeś się we właściwym miejscu! Kratki do kominków wentylacyjne prostych oraz  typu LUFT oraz TUNEL to nowoczesna propozycja, dla tych którzy poszukują niestandardowych i wyróżniających rozwiązań. KRATKI WENTYLACYJNE PROSTE oraz  LUFT i TUNEL bez trudności wpasowują się w charakter każdego wnętrza. Kratki te stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które pragną skupić uwagę na samym kominku, a nie na elementach odpowiedzialnych za rozprowadzenie powietrza. Kratki prostokątne, LUFT, TUNEL są klasycznymi kratkami wentylacyjnymi. Są wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii, co sprawia że kratki są bardzo wysokiej jakości. Z łatwością wpasowują się w każdy rodzaj wnętrz.

 

kominki-ratur-kominek-wolnostjacy
bialy-wolnostjacy-kominek
kominki-ratur-kominek-w-kuchni-narozny
kominki-ratur-kominek-wiszacy
kominki-ratur-kominek-w-kuchni-czarny
  • 26-608 Radom 10
  • ul. Żeromskiego 105a
  • lok. nr 2, skr. poczt. nr 302
  • 502 262 593
  • 516 420 055
  • kominki@ratur.pl