Komserwis

komserwis-glowne-1

Komserwis — inwestorzy i projektanci od lat wybierają naszą firmę

Jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie projektowania i realizacji małej architektury, a także planowania miejskich przestrzeni. Nasze ławki, kosze na śmieci, donice betonowe i inne meble miejskie można spotkać w całej Polsce. To efekt długoletniej współpracy z inwestorami, instytucjami i projektantami. Dzięki różnorodnej ofercie, składającej się z 24 różnorodnych kolekcji mebli miejskich, kompleksowo wyposażymy każdą inwestycję – nowoczesne osiedle, miejską starówkę oraz inne miejsca, takie jak place zabaw, baseny, obiekty sportowe.

Komserwis — technologie i design

Wiemy, że miasto to bardzo wymagająca przestrzeń. Dlatego dbamy o to, aby nasze meble miejskie były: funkcjonalne, trwałe i odporne na uszkodzenia, estetycznie i spójnie zaprojektowane, przyjazne dla użytkowników. Meble miejskie Komserwis powstają przy współpracy z polskimi designerami, z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań. Ich wysoka jakość to efekt prawidłowo dobranych materiałów, dedykowanych technologii oraz umiejętności projektowania wykorzystującego ich zalety. Klasyczne żeliwo, nowoczesne aluminium, trwały beton, wytrzymała stal, szlachetne drewno – to materiałowe domeny naszych produktów.

Komserwis — doświadczenie i rozwój

Od 23 lat wspólnie z partnerami Komserwis pozytywnie zmieniamy wizerunek i funkcjonalność przestrzeni publicznych polskich miast i gmin. Nasz rozwój opieramy na doświadczeniu i wiedzy. Stosując sprawdzone technologie i materiały, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań. Dzięki temu tworzymy małą architekturę miejską, która spełnia oczekiwania naszych klientów. Rozwój Komserwis doceniają eksperci m.in. z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Dobrego Wzoru w kategorii „Strefa Publiczna” za kolekcję siedzisk Flow.

Komserwis — zespół, który pracuje dla Ciebie

Nasza bogata oferta oraz harmonijna współpraca z klientami to zasługa zespołu Komserwis – fachowców, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Każdy dzień to wykorzystana okazja do poszerzania wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności.
Potrzeby klientów to nie tylko same produkty. Rzetelna informacja, pewność dotrzymania terminów, niezmienność warunków umowy to fundamenty partnerstwa i wzajemnego zaufania. Niezmiennie od 23 lat utrzymujemy wysokie standardy produkcji, szanujemy własność intelektualną naszych partnerów i konkurencji oraz przestrzegamy zasady etyki w biznesie.

Komserwis — ławki i stoły

Stosujemy autorskie rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że nasze ławki z betonu, z elementami drewnianymi, z nierdzewnej stali lub z innego materiału, zawsze charakteryzują się dużą ergonomią, wytrzymałością i funkcjonalnością. Parkowe ławki betonowe Komserwis, a także wszystkie inne, bez względu czy o nowoczesnym, czy o klasycznym designie, zawsze charakteryzują się praktyczną, wytrzymałą konstrukcją. W Komserwis używamy zawsze materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że takie produkty jak ławka (beton, stal nierdzewna, żeliwo, drewno i inne) mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności ich wymiany. Na przykład ławka betonowa jest bardzo wytrzymała, może łatwo zyskać oryginalny kształt, a do tego jest elegancka. Ławka i beton to bardzo praktyczne połączenie, o wielu zaletach, ale nie jedyne, jakie znajdziesz w naszej ofercie.

komserwis-lawka-z-zlotym-laczeniem
komserwis-smietnik
komserwis-lawka-z-3-siedzeniami-czerowny
komserwis-glowne
komserwis-niebieska-lawka-solary-sloneczne
komserwis-betonowa-lawka
pojemniki-na-smieci-do-segregacji
lawka-duza
lawka-w-parku
  • ul. Wyspiańskiego 7
  • 32-540 Trzebinia
  • +48 729 548 437
  • +48 729 548 744
  • +48 696 995 219
  • info@komserwis.pl