KORE-PAK

opakowania-zywnosci

KORE-PAK - hurtownia wielobranżowa

W KORE-PAK zajmujemy się hurtową obsługą handlową sklepów, restauracji, barów, zakładów garmażeryjnych, cukierni. Naszymi klientami są firmy z całego śląska. Zarówno duże z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i małe, dopiero budujące swoją markę rynkową.
Wiemy, jak istotna jest dla naszych klientów kwestia terminowości zaopatrzenia, a zarazem jakość towaru. Jeżeli szukasz produktu, którego dystrybucją się zajmujemy, to zapytaj nas o warunki współpracy. Postaramy się, aby były dla Ciebie atrakcyjne.

KORE-PAK - opakowania garmażeryjne

Opakowania garmażeryjne jednorazowego użytku do wyrobów spożywczych. Posiadamy w ofercie opakowania z tworzyw przeźroczystych, półmatowych oraz pojemniki z tworzywa nieprzeźroczystego. Oferujemy kompletne zestawy pojemników z wieczkami oraz pojemniki bez wieczek.

KORE-PAK opakowania cukiernicze i gastronomiczne

Oferujemy opakowania na torty, ciasta, pączki, itp. Oferujemy opakowania ze sztucznego tworzywa oraz kartonu. Na opakowaniach kartonowych istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku. W swojej ofercie posiadamy również pojemniki jedno dzielne i wielodzielne. Na obiady, na ciepłe i zimne przystawki oraz sztućce. Opakowania styropianowe oraz opakowania aluminiowe.

KORE-PAK - chemia profesjonalna

W ofercie hurtowni KORE-PAK są profesjonalne środki czyszczące, do dezynfekcji, oraz do mycia i pielęgnacji wszelkiego rodzaju powierzchni. Płyny oparte są na nowoczesnych formułach przez co zapewniają dużą skuteczność działania.

korepak-pudelko-do-zywnosci
Opakowania-dla-Gastronomii
korepak-pudelko-do-ciast
  • KORE-PAK Piotr Hanusiak
  • ul. Stara Kłodnicka 44
  • 40-701 Katowice
  • kom. 728 340 660
  • kom. 782 782 243
  • tel/fax 32 204 03 85
  • kore2@vp.pl