KOS Elektro System

KOS Elektro System - produkcja wysokiej jakości gniazdek

KOS Elektro System działa na rynku od 1982, posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości gniazdek, włączników oraz systemów kontroli dostępu. Bogata, stale rozwijająca się oferta ukierunkowana na wymagających klientów to elementy realizacji misji firmy, ubranej w hasło: „Piękno wkomponowane w SYSTEM”

Innowacyjny, ekonomiczny i nowoczesny design

Wszystkie działanie podporządkowane są tworzeniu rozwiązań, które łączą jednocześnie innowacyjność, ekonomię i nowoczesny design. Nasza oferta ma na celu trafić do konkretnych odbiorców. Jest opracowana zgodnie z potrzebami rynku. Istnieje możliwość dopasowywania oferty do predyspozycji indywidualnego odbiorcy lub grupy odbiorców. Oferta jest szyta na miarę, tzn. umożliwia korzystanie z niej zarówno przez profesjonalnych oraz amatorskich użytkowników. Zawiera odpowiednie produkty, które z pewnością zadowolą instalatorów, hurtowników, a także projektantów korzystających z serwisu strony.

Dostosowanie asortymentu do wymagającego grona odbiorców

Firma jest jednym z niewielu rdzennie Polskich producentów osprzętu elektroinstalacyjnego. Oferowane wyroby odpowiadają normom europejskim i krajowym. Firma umożliwia dostosowanie asortymentu do wymagającego grona odbiorców poprzez unikalną możliwość personalizacji produktów. Nadążając za potrzebami rynku firma KOS Elektro System nie pozostaje w miejscu i dlatego też co rok poszerza ofertę o kolejne rozwiązania. Obecnie pracujemy nad pełną unifikacją mechanizmów, już dziś na mechanizmach naszej najtańszej serii KOS66 jest możliwość zastosowania obudów Vena i Vena2.

Dante-white-glass
Dante_kamien_beton
Vena2 Natura_Easy-Resize.com
Dante_kamien_bianco
Dante-black-glass
Dante-metal-inox
Dante-metal-onyxDante-metal-onyx
  • ul. Wrocławska 43,
  • 62-300 Września
  • +48 61 640 36 71
  • kos@kos.pl