Kristronik

kristronik-zdjęcie-głowne

W czym się specjalizujemy?

Kristronik to miejsce, które umożliwi Ci całkowitą przemianę Twojego domu, czyniąc go jeszcze bardziej funkcjonalnym. W naszym sklepie dostępne są urządzenia typu smart home, które bez trudu poprawią komfort Twojego codziennego życia. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń zaprojektowanych specjalnie dla inteligentnych domów. Jeśli szukasz niezawodnych szklanych gniazdek, dotykowych włączników światła, przełączników, żarówek, kamer oraz czujników, nie mogłeś trafić lepiej.

Nie musisz być w domu...

Wszystkie nasze urządzenia można sterować za pomocą smartfona, dzięki czemu nie musisz być w domu, aby je włączyć. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą produktów, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku i starannie poszukujemy nowości, które przydadzą się w inteligentnych domach. Oprócz małych urządzeń i niezbędnych instalacji, oferujemy również sprzęt o dużo większych możliwościach. Doskonałym przykładem są roboty sprzątające, które poruszają się samodzielnie i w mgnieniu oka odkurzają każdą powierzchnię.

Elektronik to nasza pasja

Jesteśmy prawdziwymi entuzjastami elektroniki, a prowadzenie sklepu internetowego to nie tylko nasza praca, ale również nasza pasja. Wiele z dostępnych produktów przetestowaliśmy osobiście w naszych domach, dlatego jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi nawet na najbardziej wymagające pytania naszych klientów. Posiadamy głęboką znajomość naszej gamy produktów i potrafimy optymalnie zaprojektować kompleksowe systemy urządzeń typu smart home. Z radością dzielimy się naszą wiedzą i udzielamy porad wszystkim, którzy zwrócą się do nas o pomoc.

kristronik-GNIAZDKO SZKLANE HERMETYCZNE
kristronik-DOTYKOWY WŁĄCZNIK ŚWIATŁA WIFI TUYA
kristronik-WŁĄCZNIK 2K Z GNIAZDKIEM
kristronik-ŚCIEMNIACZ WIFI TUYA
  • Wąska 4/2
  • 15-481 Białystok