Kromet

kromet-kuchnia-gastronomia

Kromet - polski producent urządzeń gastronomicznych

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet z siedzibą w Krośnie Odrzańskim oferuje profesjonalne wyposażenie gastronomiczne bezpośrednio od producenta. Zaopatrujemy w niezbędne sprzęty takie obiekty jak m.in. restauracje, bufety, kuchnie szkolne, bary mleczne i inne punkty zbiorowego żywienia. Nasze urządzenia cechują się innowacyjnymi technologiami, zwiększonymi parametrami eksploatacyjnymi oraz jakością wykonania stojącą na najwyższym poziomie. Proponujemy duży wybór kuchenek i piekarników przeznaczonych zarówno do dużej, jak i małej gastronomii, które służą szybkiemu oraz higienicznemu przygotowywaniu różnorodnych potraw.

Kromet - gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Urządzenia gastronomiczne to nasza specjalność. Podczas ich produkcji kierujemy się wymogami stawianymi przez dyrektywy Unii Europejskiej. Wszystkie produkty mają niezbędne atesty i certyfikaty, dzięki czemu mogą być dopuszczone do kontaktu z żywnością. Za sprawą wiedzy, doświadczenia i ciągłego rozwoju jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne wsparcie klienta w zakresie doradztwa technicznego. Za pośrednictwem naszych partnerów handlowych zajmujemy się także montażem urządzeń w kuchniach gastronomicznych u klientów na terenie całego kraju. W szerokiej i zróżnicowanej ofercie firmy znajdują się m.in. kotły, piece, patelnie, taborety i monobloki. Sprzęty te są zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, wymiarów oraz ceny. Każdy przedsiębiorca z branży gastronomicznej może zamówić u nas sprzęt odpowiadający indywidualnym potrzebom i wielkości kuchni. Nasze urządzenia tworzymy z najwyższą dbałością o najmniejszy szczegół, by kuchnie gastronomiczne służy niezawodnie przez wiele lat.

Kromet - 65 lat doświadczenia

Długoletnia działalność, zdobyte doświadczenie, wprowadzone nowe konstrukcje i technologie wytwarzania, zapewniają nam coraz to większą liczbę klientów. Wszystkie oferowane przez firmę produkty wykonane są z atestowanej stali nierdzewnej, zgodnie w wymogami stawianymi przez dyrektywy Unii Europejskiej, posiadają znak CE, GOST a dla tych urządzeń, – gdzie jest to konieczne -również atesty Instytutu Nafty i Gazu, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Państwowego Zakładu Żywienia. Wysoką jakość produkowanych wyrobów zapewnia, także funkcjonujący w firmie od wielu lat system kontroli. Nasze produkty zdobywają liczne nagrody, które przyznano firmie na krajowych i międzynarodowych wystawach branżowych.

kuchenka-gazowa
sprzet-kuchenny
kuchnia-z-wyspa
kromet-kuchenka
kromet-kuchnia-w-restauracji