Krzyżanowski

krzyzanowski-meble-nowoczensa-kuchnia

Firma KRZYŻANOWSKI – co nas wyróznia?

Nasze studio należy do ogólnopolskiej sieci co przynosi dla Klienta wymierne korzyści. Posiadamy własny zakład produkcyjny. Dbamy o szczegóły w projektowaniu i wykonaniu tak aby pomieszczenie było funkcjonalne ładne i trwałe. Gwarantujemy Państwu terminowość wykonania usługi. Firma KRZYŻANOWSKI do produkcji mebli używa najwyższej jakości materiału takich firm jak Blum, Peka, Staron, REHAU, Pfleiderer, ZOBAL. Ponadto proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania (fronty z kamienia, szkła czy skóry) połączone z bogatym wzornictwem i nieograniczoną kolorystyką wyróżniają nasze meble, które cieszą się uznaniem naszych indywidualnych klientów oraz firm co zostało potwierdzone licznymi referencjami.

Firma KRZYŻANOWSKI – oferta kuchni

Jako firma z bogatą ofertą produktową wykonujemy również kuchnie nowoczesne. Wyróżniają je formy minimalistyczne, fronty na wysoki połysk często połączone z fornirem czy aluminium, fronty z kamienia czy szkła. Kuchnia klasyczna firmy KRZYŻANOWSKI jest produktem wykonywanym od ponad 30 lat. Zdobyte doświadczenie w tym okresie połączone z szeroką ofertą wzorów i kolorów pozwalają zaprojektować niepowtarzalną kuchnię, która będzie państwu przynosić zadowolenie przez wiele lat. Dopełnieniem oferty firmy KRZYŻANOWSKI są wykonywane kuchnie w stylu angielskim. Fronty z litego drewna połączone z pilastrami i bogato frezowanym gzymsem tworzą niepowtarzalną formę. Szprosy frontów oszklonych podkreślają specyficzny klimat wnętrza. Detale te wyróżniają je spośród innych kuchni.

Firma KRZYŻANOWSKI – indywidualne realizacje

Doświadczenie w projektowaniu pozwalana nam zaprojektować i wykonać funkcjonalnie i estetycznie meble do salonu kąpielowego, łazienki, pralni. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów wodoodpornych przeznaczonych do takich pomieszczeń.
Z przyjemnością zaprojektujemy biuro Wiemy jak ważne jest codzienne miejsce pracy. Wykonamy dowolną zabudowę np. pod schodami czy meble do salonu. Zespół wykwalifikowanych pracowników i ponad 30 letnie doświadczenie daję Państwu gwarancję rzetelnie wykonanej pracy.

krzyzanowski-meble-kuchnia-brazowa
krzyzanowski-meble-kuchnia
krzyzanowski-meble-biala-kuchnia
krzyzanowski-meble-bialo-brazowa-kuchnia