Kuamka

KUAMKA-mis

Kuamka – co tworzymy?

Tworzymy przede wszystkim kontrastowe artykuły tekstylne dla niemowląt i dzieci, wspierające rozwój sensoryczny. Na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia wiemy, jak ważne jest rozwijanie potencjału Malucha poprzez dostarczanie mu odpowiednich bodźców z otaczającego go świata od pierwszych chwil życia. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiednio dobranej kolorystyce barw, gdyż nasze Maluszki widzą 30 razy słabiej niż my. Zastosowanie zaś różnorodnej faktury materiałów pozwala mu rozwijać zmysły dotyku i słuchu.

Kuamka – produkty wybrane z miłością

Każdy produkt jest szyty ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół, a wszystkie projekty zostały sprawdzone przez najlepszych testerów  tzn. nasze dzieci. Znajdziesz tu przytulne kokony, milusie kocyki, mięciutkie beciki i wszystkie niezbędne przydasie do wyprawki i pokoju Twojego dziecka. Z pod naszej igły wychodzą również tekstylia do wystroju wnętrz w dowolnym zestawieniu kolorystycznym na indywidualne zamówienie.

Gwarancja najwyższej jakości

Dbamy również o to, by wykorzystane przez nas materiały były najwyższej jakości i posiadały certyfikaty OEKO-TEX 100, czy też bezpieczny dla dziecka. Każdy szczegół musi być dopracowany, a każda wystająca niteczka obcięta. Wszystkie materiały, których używamy do stworzenia naszych produktów, to wysokogatunkowe tkaniny, dzianiny oraz wypełnienia, które posiadają niezbędne certyfikaty, zapewniające bezpieczeństwo Maluchom i spokój ich mamom. Dokładamy wszelkich starań, na każdym etapie powstawania produktów. Dzięki temu wiemy, że nasze wyroby pozwolą na długo cieszyć się z ich posiadania i zapewnią mięciutkie i milutkie chwile.

KUAMKA-kosz
KUAMKA-poduszka
KUAMKA-zestaw
KUAMKA-koc