KuBu Wellness Company

kubu-wellnes-glowne-balia

KuBu Wellness Company — podaruj sobie odrobinę relaksu

Ciesz się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi, oddal się od stresującej codzienności i daj się rozpieszczać efektom ciepłej wody we własnej balii ogrodowej. Dzięki produktom od KuBu Wellness Company jest to możliwe o każdej porze roku. Firma oferuje balie ogrodowe najwyższej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół, w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i kształtów. Dewizą marki jest najwyższy standard jakości i komfortu, profesjonalna i kompetentna obsługa, szybka realizacja zamówienia i przede wszystim zadowolenie każdego z naszych klientów.

KuBu Wellness Company — seria akrylowa

Balia ogrodowa z okrągłym wkładem akrylowym to udane połącznie najnowszej techniki i starej tradycji. Woda w balii jest ogrzewana przy użyciu pieca wewnętrznego, opalanego drewnem, który jest wykonany ze stali nierdzewnej 304. Wkład akrylowy jest idealnie dopasowany do kształtu pieca, co umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w niewielkim ogrodzie. Balia z wkładem kwadratowym pomieści nawet do 10 osób. Balie akrylowe, niezależnie od kształtu czy rozmiaru, mogą być doposażone w grzałkę elektryczną, służącą do podtrzymywania temperatury wody.

KuBu Wellness Company — seria GFK

Balie są sposobem utrzymania naszego organizmu w zdrowiu i dobrym samopoczuciu, szczególnie w okresie zimowym. Balia ogrodowa z okrągłym wkładem z włókna szklanego to idealnie połączenie. Wkład ten jest idealnie dopasowany do kształtu pieca, co umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w niewielkim ogrodzie. Balie z włókna szklanego, niezależnie od kształtu czy rozmiaru, mogą być doposażone w grzałkę elektryczną, służącą do podtrzymywania temperatury wody. Ten hybrydowy system pozwala na utrzymanie dodatniej temperatury wody, nawet przy minusowych temperaturach. Wkłady z włókna szklanego charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami. Są one wytrzymalsze, trwalsze i odporniejsze na promieniowanie UV niż np. tradycyjne balie drewniane. Są one również bardzo łatwe do czyszczenia.

Wyposażenie bali ogrodowych

Wszystkie modele balii mogą być doposażone w system masażu wodnego lub powietrznego, w oświetlenie LED i mini LED, w system filtracji piaskowej z lampą UV, w piec ze stali nierdzewnej ASIS 316 (odporny na działanie soli) i w insolację wkładu itp. Wkłady akrylowe są odporne na działanie chloru i soli, dłużej utrzymują temperaturę wody, są bardziej odporne na działanie promieni UV i zarysowania. Ponadto nie odkształcają się, są proste w utrzymaniu czystości i użytkowaniu.

kubu-wellnes-niebieski-wklad-do-bali
kubu-wellnes-balia-drewniana
kubu-wellnes-szara-balia
kubu-wellnes-srodek-balia
balia-drewniana-zblizenie-szczegoly
kubu-wellnes-wklad-akrylowy