Kuchcikowo

akcesoria-do-kuchni

Kuchcikowo - nasza misja

Jesteśmy prężnie rozwijająca się rodzinną firmą, która powstała z miłości do gotowania a przede wszystkim do jedzenia. Naszą misją jest pomaganie w wyposażeniu kuchni i domu w akcesoria kuchenne. Naszym głównym atutem jest relacyjne podejście do klienta, nie mieliśmy problemu którego nie udało się rozwiązać. Zespół Kuchcikowo stale podnosi swoje kompetencje w obsłudze klienta, szukamy i poszerzamy asortyment tak żeby spełnić oczekiwania Naszych klientów.
Oferujemy produkty niemieckich firm i nie tylko tj: – Kinghoff, Klausberg, Kassel. Uważamy, że te marki idealnie łącza ze sobą nowoczesny design z funkcjonalnością i ceną.

Kuchcikowo - nasza oferta dla gastronomii

W każdym lokalu gastronomicznym wyposażenie odgrywa niezwykle ważną rolę zarówno dla osób, które w nich pracują, jak i dla gości, którzy je odwiedzają. Tym pierwszym zapewnia ono możliwość sprawnego, szybkiego i profesjonalnego przygotowywania zamówionych napojów i potraw, natomiast tym drugim gwarantuje w pełni komfortową konsumpcję. Z tego właśnie względu każdy właściciel restauracji czy baru powinien dołożyć wszelkich starań, aby naczynia, sztućce i urządzenia, z których korzystają zarówno jego pracownicy, jak i goście, były możliwie najwyższej jakości.
Jeśli potrzebne Ci dobre wyposażenie lokalu gastronomicznego, które wyprodukowane zostało przez renomowane firmy i wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością i możliwościami, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kuchcikowo - nasza oferta wyposażenia kuchni

W ofercie naszego sklepu posiadamy wszystko co niezbędne jest do wyposażenia Twojej domowej kuchni. Kuchnia to jedno z pomieszczeń, w których spędzamy wyjątkowo dużo czasu. To tam przygotowujemy posiłki, a nierzadko także spożywamy je w gronie przyjaciół i rodziny. Aby ta przestrzeń była odpowiednio funkcjonalna, a gotowanie i pieczenie sprawiało nam przyjemność i było pozbawione zbędnych problemów, kluczowe jest zaopatrzenie się w niezbędne akcesoria. W naszej ofercie znajdziesz: garnki, czajniki, szkło, noże patelnie, woki, termosy, zaparzacze do kawy oraz wszystko co niezbędne do wyposażenia jadalni.

kuchcikowo-patelnia-wok
kuchcikowo-zestaw-garnkow-patelni
kuchcikowo-odkurzacz
kuchcikowo-czajnik