Lameo

lameo-kuchnia

Lameo - lamele ścienne

Panele dekoracyjne w postaci pionowych lameli to absolutna nowość w aranżacji wnętrz i przestrzeni użyteczności publicznej Profile dekoracyjne Lameo® możemy zastosować zarówno w domu, w mieszkaniu w bloku jak i w przestrzeni biurowej.
Nie tylko pełnią funkcję stricte estetyczną, ale także mają zdolności wygłuszające i wyciszające.
Doskonale nadają się do wydzielenia poszczególnych stref w otwartej przestrzeni jak również idealnie sprawdzają się w roli dekoracji ściennej, a nawet na suficie. Ich struktura sprawia, że prezentują się zarówno lekko i elegancko. Najpiękniej wyglądają w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach lub w stylizowanych na retro aranżacjach.
Oferowane przez nasz sklep lamele doskonale wpisują się w aktualne dekoracyjne trendy aranżacyjne. Ponadto odznaczają się one dobrymi właściwościami akustycznymi oraz są proste w montażu.

Co to są lamele?

Lamele ścienne to listwy drewniane, które z powodzeniem można zamontować zarówno w pionie, jak i poziomie.
Można je określić dekoracyjnym hitem wnętrzarskim, który zadomowił się na dobre w katalogach projektantów dyktujących warunki w świecie designu, jak również osób ceniących sobie niebanalne podejście do tematu aranżacji. Lamele pionowe to doskonały sposób na ocieplenie wnętrza, a także jego optyczne powiększenie. Z ich pomocą można również wpłynąć na panującą w nim akustykę. Co istotne stanowią także niezwykle ciekawą alternatywę dla tradycyjnych ścianek działowych – ażurowe przepierzenie wykonane z lameli doskonale odnajdzie się zarówno w pokoju dziennym, jak i sypialni, kuchni czy też jadalni, czyli wszędzie tam, gdzie chcemy podzielić wnętrza na strefy.

lameo-panele-w-kuchni
lameo-kanapa
https://lameo.pl/
lameo-panele-przy-drzwiach