Lampy Nox

Nowoczesne spojrzenie na kwestę oświetlenia.

Marka przeznaczona osób szukających rozwiązań oświetleniowych kreujących charakter wnętrza, oraz dla architektów i projektantów wnętrz.
Oferujemy produkty cechujące się najwyższą jakością i najlepszymi parametrami świetlnymi na świecie, w naszej ofercie znaleźć można oprawy dekoracyjne, specjalistyczne produkty do oświetlenia obiektów mieszkalnych, handlowych, hotelowych, biurowych, oprawy dla pomieszczeń czystych i przemysłowych oraz wiele innych. W połączeniu z doświadczeniem, jakiego nabraliśmy podczas wieloletniej współpracy z producentami takimi jak: Artemide, Aldo Bernardi, Lucide, Philips, Markslojd, Cleoni, Terzani, Lira Lighting, Polux, Il Mio, KOBI, Rabalux i wielu innych, możemy polecić rozwiązania o wysokiej jakości i wyjątkowej wartości estetycznej.

Lampy Nox - Pasja

Za sklepem NOXBOX stoi zespół fachowców-praktyków, którzy z dystrybucją oświetlenia związani są od 2012, a od 2002 zrealizowali 140 inwestycji, w tym również prace projektowe. Dlatego lampy dobranych przez nas dostawców są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale również w dużej mierze sprawdzone w praktyce. Prezentując produkty naszych Partnerów zawsze bierzemy pod uwagę swoje doświadczenia z danym rodzajem i przeznaczeniem oświetlenia, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują dedykowane rozwiązanie do ich potrzeb. Nasza historia i doświadczenia pozwalają doradzić przy każdego rodzaju inwestycji, niezależnie czy jej koszt to kilka złotych czy kilka milionów złotych.

Lampy Nox - jakość i doświadczenie

W NOXBOX przyświecają nam: terminowość, zgodność produktu z zamówieniem oraz jego kompletność. Bez tych elementów cała inwestycja narażona jest na opóźnienia i dlatego taką wagę przykładamy w naszym sklepie do terminowości. By wyeliminować wszelkie opóźnienia i reklamacje zamówione przez Państwa produkty przychodzą do nas i są przez nas sprawdzane. Pozwala to zapewnić 100% zgodności zamówienia i uniknąć opóźnień w dostawie do Klienta. Dobór konkretnych producentów oświetlenia i lamp podyktowany jest osobistą współpracą w realizacji wielu projektów oraz testami praktycznymi w terenie.