Layman

layman białe meble kuchenne

Layman - lider na rynku meblarskim

Fabryka Mebli Layman prężnie rozwija się w branży meblarskiej, a 25-letnie doświadczenie mocno ugruntowało jej pozycję lidera na rynku. Firma zajmuje się tworzeniem mebli modułowych. Robi to z ogromną pasją, dbałością o najdrobniejszy szczegół, stale je ulepszając.

Layman w swojej produkcji chętnie wykorzystuje najnowsze trendy. Dzięki temu meble wyróżnia oryginalny design i najwyższa jakość. Wychodzi naprzeciw klientów, biorąc pod uwagę ich indywidualizm i potrzeby. To pozwala zaoferować imponująco bogaty wachlarz szafek oraz frontów, również tych nietypowych i dopasowanie ich do każdego wnętrza.

Ponadto Fabryka Mebli Layman jest zdobywcą prestiżowej nagrody branżowej – Diament Meblarstwa 2021 za realizację, jaką jest kuchnię Italia z kolekcji Design Kuchnie.

Kadra, materiały i park maszynowy

Specjalnością Layman są gotowe meble oraz półprodukty najczęściej wykorzystywane w przemyśle meblarskim, tj. profile, wstęgi oraz listwy. Fabryka Mebli ciągle inwestuje w innowacyjny park maszynowy oraz rozwój nowoczesnych technologii. To pozwala nie tylko udoskonalać posiadaną ofertę, ale i stale ją poszerzać.

Zespół Layman tworzy wykwalifikowana kadra, służącą fachowym doradztwem i rzetelną, profesjonalną obsługą na najwyższym poziomie. Wszystkie produkty powstają z najlepszych materiałów. W połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym tworzone są tu meble idealnie, doskonałe w każdym calu o niepowtarzalnej prezencji i dopasowaniu do każdego wnętrza.  Ich wysoką jakość klienci cenią szczególnie, zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Aktualnie Layman dostarcza i współpracuje z przeszło 300 salonami meblowymi w Polsce oraz za granicą.

Meble pokojowe i kuchenne

W ofercie marki Layman znajdują się głównie meble pokojowe oraz kuchenne. Świetnie odpowiadające aktualnym trendom, dzięki czemu można stworzyć z nich aranżacje wpisujące się w styl nowoczesnym oraz idealnie dopasować do potrzeb klientów. Fabryka Mebli dąży do tego, aby odbiorcy samodzielnie z gotowych komponentów mogli stworzyć indywidualne, niepowtarzalne aranżacje. Takie, które będą funkcjonalne, doskonale dopasowane do wielkości pomieszczenia i całkowicie spełniające oczekiwania odbiorców. Dzięki prostym geometrycznym modułom istnieje możliwość uzyskania nietypowych i nieszablonowych kompozycji.

drewniane meble na szarej ścianie
meble kuchenne
layman niebieskie meble kuchenne
layman białe meble z drewnianymi wstawkami