LedSol

markoflash_glowna

Ledsol — tutaj zaczyna się magia

Poznaj nas bliżej! Od lat pasjonujemy się oświetleniem, które dostarczamy do domów oraz ogrodów naszych klientów. Naszym konikiem są LEDy, dlatego znajdziesz je w każdej realizacji — od lamp ogrodowych, poprzez oryginalne donice, aż po niespotkane meble. Udało nam się ciebie zaciekawić? Sprawdź, co konkretnie oferujemy.

Ledsol — stawiamy na jakość i design

Wiemy, jak ważne jest połączenie estetyki z funkcjonalnością. Dokładamy więc wszelkich starań, by wszystkie nasze produkty nie tylko olśniewały wyglądem, ale też pomagały ci w codziennym funkcjonowaniu. Zadaniem naszego oświetlenia jest wprowadzenie do wnętrz nowoczesnego klimatu w nieszablonowej odsłonie. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, by poznać szczegóły.

Ledsol — wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

W Ledsol dbamy o to, by znalezienie wymarzonego produktu było proste i szybkie. Dlatego w naszym intuicyjnym sklepie internetowym bez problemu odszukasz przeróżne formy oświetlenia. Proponujemy ci niezwykłe lampy ogrodowe o ciekawych kształtach i w bogatej gamie kolorystycznej. Polecamy również stoliki z oświetleniem LEDowym, dzięki którym każda impreza zdobędzie aprobatę uczestników.
Zerknij też do zakładki z donicami — tam czekają piękne możliwości wyeksponowania twoich ulubionych roślin.

markoflesh_5
markoflesh_2
markoflesh_3
  • ul.Czerwieńskiego 8 , Zgierz 95-100
  • tel. 501 040 069