Lehan

lehan-łóżko-w-szafie

Łóżka chowane w szafie i meble z wbudowanym łóżkiem.

Nasze meble cechuje nie tylko wyjątkowy design, ale również wysoka jakość wykonania, dzięki czemu każdy z naszych produktów przetrwa intensywną eksploatację. Zdając sobie sprawę, że każde, nawet najmniejsze mieszkanie zasługuje na najlepsze, tworzymy meble zaspokajające potrzeby estetyczne i funkcjonalne oraz komfortowe w użytkowaniu.

LEHAN - modele docenianie nie tylko w naszym kraju.

Jako producent łóżek chowanych w szafie, każdego dnia dbamy o rozwój, co pozwoliło nam osiągnąć wysoki poziom, który obecnie prezentujemy. Tworzone przez nas modele są docenianie nie tylko w kraju, ale również za granicą, gdzie znane są jako wallbed, hide away bed czy hiding bed, a my możemy pochwalić się dzięki temu wieloma dobrymi opiniami o naszych produktach.

LEHAN - meble, które sprostają oczekiwaniom każdego.

Rozpoczęliśmy od dystrybucji łóżek sypialnianych na pilota, a w 2010 roku wprowadziliśmy okucia do mebli ze wbudowanym łóżkiem. Ten moment okazał się dla nas przełomowy — zaczęliśmy wytwarzać pasujące do okuć korpusy.

Na przestrzeni lat staliśmy się wyłącznym dystrybutorem i producentem łóżek chowanych nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce oraz 80% produkcji eksportu do całej Europy.

Ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, tworzymy funkcjonalne meble z łóżkiem w szafie w atrakcyjnych cenach, które cechuje nie tylko wyjątkowy design, ale również wysoka jakość wykonania, dzięki czemu każdy z naszych produktów przetrwa intensywną eksploatację.

lehan--dwupiętrowe-łóżko-w-szafie
lehan-biurko-w-szafie
lehan-łóżko-w-szafie-z-półkami
lehan-łóżko-w-szafie-zamknięte