Lena Lashes Professional

Lena Lashes Professional - z myślą o najbardziej wymagających Stylistkach

Marka Lena Lashes Professional powstała z myślą o najbardziej wymagających Stylistkach. Naszym celem było stworzenie niezwykle lekkich i delikatnych rzęs, dających uczucie luksusu. Nasza marka stale się rozwija, wprowadzając na rynek kolejne produkty do profesjonalnej stylizacji rzęs.  Poszukujemy hurtowni oraz sklepów kosmetycznych zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji naszych produktów. Cenimy sobie dobre relacje biznesowe, dlatego zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy, zarówno merytoryczne, jak i marketingowe. Gwarantujemy atrakcyjne warunki handlowe oraz szybką i rzetelną realizację zamówień.

Seria Volume Lena Lashes Professional

Została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających Stylistek. Jest oparta na całkiem nowym, innowacyjnym materiale, dzięki temu rzęsy są idealne do metod objętościowych. Rzęsy posiadają klastyczny profil, naturalny odcień czerni i delikatnie matowe wykończenie. Zwężają się na całej powierzchni, od nasady aż po same końce. Są jeszcze bardziej puszyste i delikatne. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę zastosowaliśmy całkiem nową formułę paska, na którym umieszczone są rzęsy. Dzięki temu paski można odklejać i przyklejać w łatwy i czysty sposób.

Rzęsy kolorowe i Ombre

Wykonując aplikację z dodatkiem koloru nadasz spojrzeniu tajemniczości, lekkiego i magicznego looku. Aplikacja wykonana w całości kolorem doda spojrzeniu odwagi, zadziorności ale i pewności siebie. Najlepszy efekt uzyskach gdy kolorowe rzęsy umieścisz na zewnętrznych kącikach oczu podklejając je od spodu. Podczas mrugania będzie widoczna, kolorowa delikatna poświata lub zjawiskowa tęcza.

Poszukujesz niebanalnych rozwiązań, aby podkreślić spojrzenie i dodać oczom charakteru? Wybierz rzęsy upiększające typu ombre – 16 pasków zawierających gęsto ułożone rzęsy czarne u nasady, przechodzące w wybrany kolor: brązowy, fioletowy, niebieski, czerwony, zielony lub żółty.

Kępki rzęs 4D

Rzęsy, które przypadną do gustu już przy pierwszym użyciu. Kępki syntetyczne wykonane z najwyższej jakości włókna, niezwykle miękkie i lekkie a co najważniejsze nie obciążają naturalnych rzęs. Kępki zbudowane są z czterech syntetycznych rzęs, które tworzą małe wachlarze. Kształt kępki jest bardzo naturalny. Kolor czarny podkreśli wyrazistość aplikacji. Praca na gotowych kępkach skróci czas pracy do minimum. Jeżeli nie wychodzi Ci tworzenie własnych kępek, lub nie pozwala Ci na to czas, sięgnij po gotowy produkt Lena Lashes. Kępki są zaprojektowane tak, aby wtapiały się w naturalne rzęsy. Nóżki kępek są smukłe, więc łącznie kleju z naturalną rzęsą niczym nie będzie się odróżniało od kępek robionych samodzielnie.

Rzęsy YY

Kształt YY uzyskuje się przez splatanie rzęs u nasady i rozdzielenie końcówki w przeciwnych kierunkach. Rzęsy YY Lena Lashes posiadają podwójne rozdzielenie końcówek, co daje efekt mocnego zagęszczenia. Stylizacje Waszych Klientek uzyskają całkiem nowy, oryginalny wygląd. Rzęsy umieszczone są na 2mm taśmie z klejem, która trzyma rzęsy delikatnie, nie powodując problemów z ich odklejaniem. Gęstość ułożenia rzęs na taśmie ułatwia tworzenie przepięknych wachlarzy przy metodach objętościowych.