Lena

lena-mlynki-do-przypraw

Lena - czym się zajmujemy?

Od 2009 roku działamy na polskim rynku jako importer i dystrybutor wysokiej jakości wyrobów znanych światowych marek. W naszej ofercie znajdują się produkty łączące w sobie nowoczesność z pomysłowością oraz niezrównane walory użytkowe. W większości oferowany przez nas asortyment jest opatentowany przez producentów. Nasza działalność nakierowana jest na obsługę odbiorców hurtowych.

Lena - najlepsze marki w jednym miejscu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez szybkie dostawy, dostępność towarów w magazynie, atrakcyjną i stabilną ofertę cenową oraz rzetelną informację. W naszym portfolio dostępne są obecnie produkty następujących marek: ADHOC, BOSKA, BRISA, CUISIPRO, GROSSAG, GSD, IDEALE, IPAC, I GENIETTI, LIGNE|W, MASTRAD , MOHA, OLIPAC, OMADA, TB, TOMORROW’S KITCHEN oraz VACU VIN. Zapraszamy do korzystania z naszej strony. Znajdziecie tu Państwo informacje o poszczególnych markach i ich produktach.

Lena - zachęcamy do kontaktu

W związku z tym, że nasza działalność skupia się na zaopatrywaniu odbiorców hurtowych, takich jak wszelkie sieci handlowe, sklepy tradycyjne i internetowe, firmy reklamowe i specjalistyczne, klientom indywidualnym i konsumentom proponujemy wyszukanie interesującego produktu oraz informacji o nim a następnie zakup w jednym ze sklepów, a w przypadku problemu z jego dostępnością lub innego rodzaju wątpliwościami skontaktowanie się poprzez wysłanie zapytania lub strefę klienta.

solniczka-mlynek-przezroczysta
czarna-saloniczka
garnek-deska
lena-pojemink-na-ciastka-czerwony