Liderwood

liderwood-glowne

Sklep internetowy Liderwood

Liderwood.pl to sklep internetowy, w którym można znaleźć deski kompozytowe tarasowe i elewacyjne, a także lamele zewnętrzne (elewacyjne) i lamele ścienne wewnętrzne. W ofercie znajdują się również akcesoria montażowe i wykończeniowe.
W województwie pomorskim znajdują się także dwa salony sprzedaż, a dokładniej w Rumi oraz Gdyni.

Liderwood – wytrzymałość, trwałość i estetyka

Deski kompozytowe – w przeciwieństwie do drewna – nie wymagają impregnacji ani konserwacji. Dzięki połączeniu mączki drzewnej, polietylenu wysokiej gęstości HDPE oraz dodatków anty-UV, stabilizatorów i barwników są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, gnicie, butwienie oraz insekty. W ofercie posiadamy deski tarasowe i elewacyjne oraz lamele Premium – pokryte powłoką polimerową, która dodatkowo chroni przed plamami oraz ścieraniem i utratą koloru. Materiały kompozytowe wyglądem właściwie nie różnią się od desek drewnianych i doskonale je imitują, a ich montaż jest prosty i szybki. Dodatkowo zyskujemy długi okres użytkowania bez wysiłku i dużego wkładu finansowego związanego z impregnacją, konserwacją czy trudnym i kosztownym czyszczeniem.

Lamele ścienne i elewacyjne w Liderwood

Lamele ścienne to trend wnętrzarski o stale rosnącej popularności. Wyraziste, oryginalne i nowoczesne. Lamele ścienne i panele lamelowe nadadzą każdej przestrzeni niepowtarzalny charakter. Mogą ocieplić i ożywić wnętrze, a także optycznie je powiększyć.|
Lamele elewacyjne pozwalają zarówno na zachowanie prostoty, jak i na bardziej oryginalne rozwiązania i połączenia. Poza estetycznym wykończeniem duże znaczenie ma ich trwałość i odporność, co przy materiałach kompozytowych jest gwarantowane.

wizytowka-podloga-taras
liderwood-elewacja
liderwood-lamele
wizytowka-liderwood4
  • +48 58 727 09 00
  • info@liderwood.pl
  • Rumia, ul. Grunwaldzka 29
  • Gdynia, ul. Morska 137