Light house

light-house-lampka

Light House — co u nich znajdziesz?

Light House współpracuje z najlepszymi. To oznacza, że w ich sklepie internetowym czekają formy oświetlenia najwyższej jakości. Specjaliści z branży proponują designerskie rozwiązania z zakresu najróżniejszych lamp do każdego współczesnego wnętrza. Posiada nowoczesne oświetlenie architektoniczne Aqform, Chors, Labra.

Light House — tutaj masz wybór

Jakiego oświetlenia szukasz? Firma Light House oferuje możliwości pasujące do aktualnie modnych stylów wnętrzarskich. Znajdziesz tutaj lampy do przestronnych, industrialnych przestrzeni, minimalistycznych salonów czy kuchni utrzymanych w nowoczesnym stylu. Nie brakuje również oświetlenia LEDowego, które obecnie zyskuje coraz większą popularność.

Z Light House urządzisz dom i biuro

Szeroki wachlarz możliwości oświetleniowych to między innymi: lampy wiszące, kinkiety, reflektory, oczka, lampy stołowe oraz podłogowe, lampy gipsowe, zewnętrzne czy LEDowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma proponuje również oświetlenie obrazów, oświetlenie schodowe oraz akcesoria.

Najnowsze wydanie magazynu HomeandLife

Zobacz najnowsze wydanie magazynu Homeandlife

Magazyn Home&Life – co w nim znajdziesz?
Magazyn Home&Life to miejsce pełne inspiracji i gotowych rozwiązań dla pasjonatów pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Obejrzyj propozycje urządzenia domów i ogrodów i na nowo zakochaj się w miejscu, w którym mieszkasz.

 

light-house-lampa
light-house-czarna-lampa
lampa-mała
lampa-biala