Lilu Fruits

lilu fruits ananas

Lilu Fruits — dostawca dobrych rozwiązań

Misją Lilu Fruits jest zaopatrywanie branży HoReCa w produkty spożywcze najwyższej jakości. Bogaty asortyment hurtowni to między innymi warzywa i owoce, również te egzotyczne, z dalekich zakątków świata. Lulu Fruits jest bezpośrednim importerem oraz posiada własne przetwórstwo. To wyróżnia tę firmę na tle konkurencji.

Lilu Fruits — profesjonaliści dla profesjonalistów

Firma jest otwarta na potrzeby swoich klientów. Nie tylko dostarcza do lokali świeże produkty, ale również doradza w wyborze. Specjaliści podpowiadają, które owoce, warzywa, zioła czy grzyby warto kupić w konkretnym czasie, by przygotować się na nadchodzący sezon. Lilu Fruits oferuje swoim partnerom dostawy 6 razy w tygodniu, tym samym stając się niezawodnym i rzetelnym dostawcą.

Lilu Fruits — prawie 700 produktów w 11 kategoriach

Różnorodny asortyment hurtowni sprawia, że Lilu Fruits wciąż zyskuje nowych, zadowolonych klientów. Intuicyjny system B2B pozwala na dokonywanie zamówień w trybie online, oszczędzając przedsiębiorcom mnóstwo cennego czasu. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych firmy Lilu Fruits i ciesz się dostępnością świeżych, popularnych produktów spożywczych.

lilu fruits owoce
lilu fruits warzywa i owoce
lilu fruits warzywa
lilu fruits ananas
  • Mikołaja Reja 3,
  • 80-404 Gdańsk
  • 663 326 663