Ł&K, czyli specjaliści od drzwi zewnętrznych. Jaki rodzaj wybrać?

Nieczęsto wymieniamy drzwi. Ten temat interesuje nas najbardziej wówczas, gdy budujemy dom lub jesteśmy w trakcie remontu. W internecie jest mnóstwo różnych porad, ale sztuką jest oddzielenie fachowych wskazówek od tych, które nie zostały przez nikogo sprawdzone. Dlatego dzisiaj zaglądamy do Ł&K w poszukiwaniu wysokogatunkowych rozwiązań.

Z tego artykułu dowiesz się:

– dlaczego warto zaufać Ł&K?
– czy drzwi aluminiowe do dobry pomysł?
– jak zrealizować swój pomysł na drzwi?

 

Ł&K - doświadczenie, wiedza i pasja

Ł&K to firma, która powstała w 1984 roku. Siedem lat później rozpoczęła produkcję stolarki z PCV. Przez te wszystkie lata zdobyła doświadczenie, które dzisiaj owocuje wysoką jakością wyrobów i tysiącami zadowolonych klientów. Czym konkretnie się zajmują? Sztandarową gałęzią działalności wciąż jest produkcja. W portfolio firmy znajdują się drzwi, okna, fasady, ścianki działowe czy ogrody zimowe. W ofercie jest również sprzedaż i montaż, więc decydując się na usługi Ł&K, możesz liczyć na kompleksową opiekę pod każdym względem.

Moim zdaniem szczególnie warto zwrócić uwagę na drzwi THERMO, cechujące się wysoką izolacją termiczną. Doskonale nadadzą się do użytkowania w energooszczędnych i pasywnych domach. A może masz swój wyjątkowy pomysł na drzwi? Fachowcy z Ł&K porozmawiają z tobą na temat projektu i wykonają realizację uszytą na miarę twoich potrzeb.

Drzwi aluminiowe, które mają „to coś”

Te, które oferuje Ł&K mogą być wykonane w klasie odporności na włamanie RC2. Do wyboru czeka kilka serii, które odznaczają się ciekawym designem. Czekają tutaj zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne propozycje. Kolekcja THERMO-ALU INOX zachwyca ciekawym układem detali ze stali nierdzewnej, a przy tym ma cechuje się podwyższoną izolacją cieplną. W dzisiejszych czasach, gdy ogrzewanie domu wiąże się z ogromnymi kosztami, warto wybrać drzwi, które zatrzymają ciepło wewnątrz budynku.

Z kolei klasyczna kolekcja THERMO-ALU CLASIC to odpowiedź na potrzebę połączenia niezwykłej funkcjonalności z ponadczasowym designem. Zwróć uwagę na system ramek dekoracyjno-montażowych z litego aluminium. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Więcej o aluminiowych rozwiązaniach oraz o wygodnym konfiguratorze przeczytasz w artykule „Drzwi zewnętrze aluminiowe Ł&K – czy to dobry wybór?”.

Drzwi BANDERA

ATS1170

Twój pomysł — realizacja Ł&K

Masz własną wizję na wzór? Specjaliści z Ł&K zrealizują dla ciebie nawet najbardziej skomplikowane zlecenie, by sprostać twoim potrzebom. Nowoczesne budownictwo często wymaga nietuzinkowych rozwiązań, odbiegających od standardów. Tutaj spełnisz swoje marzenia o indywidualnym designie podkreślającym twój niepowtarzalny charakter. Postaw na wysoką jakość, terminowość i rzetelność na każdym etapie współpracy.

Doświadczona firma Ł&K to doskonały wybór, jeśli szukasz drzwi zewnętrznych, które cechują się wysoką klasą antywłamaniową. Bezpieczeństwo twojej rodziny jest dla ciebie najważniejsze, więc już dzisiaj odwiedź stronę internetową i poznaj wszystkie dostępne rozwiązania.

Napisany przez
Więcej od Julia
APmebel
APmebel - meble na wymiar
Czytaj więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *