Ł&K

l&k-drzwi-wejsciowe-dom-doniczki

Ł&K - wieloletnie doświadczenie w branży

Przedsiębiorstwo Ł&K działa prężnie na rynku od 1984 r. Na piedestale stawia sobie innowacyjność i profesjonalne podejście do każdego klienta. Od 1992 roku firma ta wytwarza aluminiowe konstrukcje dla budownictwa. Z kolei w 1995 zajęła się także produkcją stolarki z PCV i robi to do dziś. Na bieżąco śledzi aktualnie trendy oraz nowości z dziedziny stolarki. Dzięki czemu ich produkty  są idealnie dostosowane do potrzeb i wymagań klientów.

Ł&K - co produkujemy?

Działalność firmy Ł&K opiera się przede wszystkim na produkcji, sprzedaży i montażu: okien, drzwi zewnętrznych o wysokiej izolacji termicznej, idealnych do domów energooszczędnych i pasywnych oraz drzwi z indywidualnymi projektami wzorów klienta, fasad, ogrodów zimowych, ścianek działkowych, etc. W swojej ofercie posiadają także ogromny wybór wypełnień wsadowych do drzwi zarówno aluminiowych, jak i PCV.

Ł&K - gwarancja najwyższej jakości materiałów

Wysoką jakość produktów firma Ł&K uzyskuje, dzięki stosowaniu przy produkcji jedynie najwyższej klasy materiałów od znanych i cenionych europejskich firm. A także połączeniu ogromnego doświadczenia współpracujących z nią profesjonalistów oraz  dokładnej obróbce mechanicznej, która  wykonywana jest przy pomocy cyfrowo sterowanego urządzenia. To wszystko gwarantuje stworzenie produktów, które w pełni zadowolą klientów i spełniają ich oczekiwania. Stolarka oferowana przez przedsiębiorstwo Ł&K spełnia wszelkie wymagania. Jej wyroby posiadają niezbędne atesty, certyfikaty oraz dopuszczenia, które potrzebne są do zastosowania ich w budownictwie.

Konfigurator drzwi zewnętrznych od Ł&K

Potrzebujesz drzwi dopasowanych pod Twoje indywidualne potrzeby? Firma Ł&K  uruchomiła i udostępniła swoim klietom szczegółowy konfigurator drzwi. W wybranym modelu drzwi można dokonywać zmian związanych z ich wyglądem i wymiarami. Można tu zmieniać wymiary, kolory lakieru, rodzaje szkła, elementy okuciowe (klamki, pochwyty, zawiasy), rodzaje zasuwnic i sposoby sterowania nimi, wkładki i szyldy. Do wyboru jest osiem typów konstrukcji o różnej konfiguracji naświetli bocznych i górnych. Po ustawieniu wszystkich parametrów zgodnie z potrzebami otrzymujemy idealnie proporcjonalną wizualizację własnych drzwi w widokach z zewnątrz jak i od wewnątrz. Dodatkowo można te drzwi obejrzeć na przykładowych elewacjach. Konfigurację swoich drzwi możemy zapisać do pliku pdf, wydrukować ją lub wysłać do nas aby otrzymać informację o kosztach realizacji.

lk-drzwi-wejsciowe-szare
l&k-drzwi-wejsciowe-do-domu-z-szybkami
drzwi-wejsciowe-led
drzwi-wejciowe-seria-italy-czerwony-szybka
lk-drzwi-wejsciowe-drewno-wzor