Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu już za nami. Jakie są wrażenia z wrześniowej imprezy?

Wydarzenie odbyło się w dniach 10 – 11 września 2022 roku na łódzkiej Atlas Arenie. Nasze przedstawicielki, Iza i Ada były tam dzień wcześniej, by przygotować stoisko. A pierwszego dnia, krótko po rozpoczęciu Targów rozdały pierwsze egzemplarze magazynu Home&Life z reklamami naszych Partnerów.

Jak wspominają wystawiennictwo na evencie? Czy udało się zrealizować założony plan? Przeczytajcie, jak wyglądał nasz udział w imprezie.

Powiedzcie proszę, jakie były główne cele Waszego wyjazdu na Targi i czy udało się je zrealizować.

Iza: Tak, plan został zrealizowany 🙂 Głównym celem zawsze jest dotarcie z katalogiem do jak największego grona odbiorców zainteresowanych tematem katalogowym, szukających rozwiązań do wnętrz, nowych technologii i klasycznych możliwości.

Ada: Tak jak już Iza wspomniała, głównym celem była dystrybucja katalogów. Przedstawienie oferty, która się w nich znajduje i zaciekawienie odbiorców, aby śledzili nas również w Social Mediach obserwując nowe propozycje od naszych klientów 🙂

Jakie były reakcje odwiedzających na bezpłatny magazyn Home&Life?

Iza: Bardzo przyjemne 🙂 Pytali, co znajdą w katalogu i co możemy im polecić. Naszym zadaniem było wskazanie konkretnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby odwiedzających.

Ada: Największy uśmiech na twarzy pojawiał się w momencie, kiedy informowałam o atrakcyjnych rabatach, które można znaleźć w środku katalogu. 🙂

Wiem, że zaglądałyście na stoiska naszych Partnerów. Kogo odwiedziłyście i jak wspominacie te wizyty?

Iza: Spotkałyśmy się z bardzo miłym odbiorem naszych wizyt. Partnerzy ciepło nas przyjęli i chętnie rozmawiali zarówno o samym katalogu, jak i całej współpracy.

Ada: Odwiedziliśmy między innymi stoisko Pani Grażyny z firmy Native Strumiłło, która zaraziła nas pozytywną energią na całe dwa dni targów. Panowie z firmy Hoori również znaleźli dla nas czas. Pojawił się nawet moment na wspólne zdjęcie 🙂

Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu to jedna z wielu imprez organizowana przez Expo Property, na jakich są rozdawane nasze katalogi. Jak myślicie, co przyciąga na tę imprezę odwiedzających?

Iza: Możliwość zapoznania się z nowościami w tematyce budowy domu, remontu mieszkania. Bardzo szeroka gama ofert wykończeniowych. Dzięki targom odwiedzający mieli szansę zasięgnąć fachowej i kompleksowej wiedzy w tym temacie.


Ada: Myślę, że przyciągnęła ich również możliwość omówienia swojego planu na własne 4 kąty w bardzo prosty sposób. Zauważyłam, że duża ilość osób osobiście podchodziła do stoisk i przedstawiała swoje projekty mieszkań, by porozmawiać o tym, co jest dobrym, a co niekoniecznie trafionym pomysłem.

Jak oceniacie uczestnictwo w Targach? Czy jesteście zadowolone z przebiegu imprezy?

Iza: Jak zawsze 🙂 Nie mam zastrzeżeń co do organizatorów ani logistyki. Dopisała też frekwencja, co oznacza, że mogłyśmy swobodnie rozdawać katalogi realnie zainteresowanym osobom.


Ada: Na Łódzkich Targach byłam pierwszy raz w roli przedstawicielki naszego wydawnictwa, co oczywiście wiązało się z naturalnym niepokojem dotyczącym nieznanego 🙂 Ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że mogłam poznać naszych Partnerów osobiście i z możliwości rozmowy poza skrzynką mailową oraz telefonem 🙂

Dziękuję i do zobaczenia po kolejnej imprezie!

Iza: Dziękuję.


Ada: Dzięki i do zobaczenia.