Love Botany

love-botany-kwiaty

Witaj w pięknym świecie Love Botany

Nasza historia wygląda jak tysiące innych: po latach w pracy na niezbyt ciekawym stanowisku, poszukiwaniach kierunku studiów, narodzinach dzieci chcieliśmy skupić się na czymś, co będzie nam dawało autentyczna radość. Myśli zawsze krążyły wokół domu, jego atmosfery, wyglądu, bo głęboko wierzymy w to, że to, jak mieszkamy ma znaczenie dla naszego samopoczucia. Myśl o stworzeniu unikalnych produktów kiełkowała od dawna. W poszukiwaniu odpowiednich, w większości polskich komponentów  schodziliśmy niejedne buty i wykorzystaliśmy mnóstwo GB internetu. I w końcu jest! Love Botany oferuje Państwu najlepszej jakości, wykonane ręcznie zapachowe oraz organiczne świece sojowe z dodatkiem najlepszej jakości kompozycji zapachowych i olejków eterycznych.

Love Botany - Co wyróżnia nasze świece?

Do wyrobu naszych produktów używamy certyfikowanych, szwedzkich wosków pozbawionych szkodliwych substancji i niemodyfikowanych genetycznie marki AAK. Wosk jest w 100% bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń, GMO, herbicydów i pestycydów. Zdrowie jest najważniejsze! Wieczko wykonane jest z polskiego drewna bukowego z certyfikatem FSC, jest zaolejowane, bezpieczne i bardzo trwałe. Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych komponentów pochodzi z Polski, a wszystkie z obszarów UE.  Nasze produkty powstają ręcznie z pasją i miłością, a w każdy produkt wkładamy serce, aby dać Wam 100% radości. Nasze zapachy ani żaden z ich składników nie były testowane na zwierzętach

Love Botany - komopozycje zapachowe

Świeca sojowa SPRING, to relaksujący, kwiatowy i radosny zapach przywodzi wiosnę na wsi. Wokół rozkwiecone łąki i pachnące sady. Zapach świeżej trawy i rześkiego poranka z nutami jaśminu i fiołków pobudzi Cię do życia. Po prostu wiosna!
Dla fanów lawendy polecamy świece FRENCH LAVENDER ten klasyczny zapach wzbogacono delikatną nutą eukaliptusa i paczuli. Zachwyci każdego, kto za lawendą przepada. W okamgnieniu przeniesiesz się do słonecznej Prowansji, gdzie wśród lawendowych pól można jak nigdzie cieszyć się swobodną atmosferą letniego popołudnia.
Koniecznie odwiedź nasz sklep i sprawdź wszystkie kompozycje zapachowe jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

love-botany-french-lavender
love-botany-french-lawender
love-botany-jamaica
caribbean-love-botany
love-botany-swieca
love-botany-swieca-biala