Lunique

lucerna_oswietlenie

Piękne lampy kryształowe – od producenta Lunique, dla Ciebie

Jako producent lamp kryształowych stawiamy na najwyższą jakość oraz niebanalny design. W Lunique dążymy do tego, by nasze lampy łączyły w sobie sztukę i rzemiosło. Na życzenie naszych Klientów tworzymy indywidualne projekty oświetlenia – nowoczesne lampy kryształowe sufitowe, kinkiety, przepiękne plafony i wiele innych. Wszystko to przygotowywane jest ręcznie przez wykwalifikowanych artystów z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że otrzymacie Państwo prawdziwe dzieło sztuki.

Żyrandole doskonałe do każdego pomieszczenia

Oświetlenie hotelowe, czy też do kościołów to nasza specjalność. To w tych miejscach nasze dzieła tworzą najwspanialsze kompozycje z bogatymi, przestronnymi wnętrzami. W naszych realizacjach wykorzystujemy także takie rozwiązania jak łatwo programowalne oświetlenie LED RGB – sprawia ono, że każda nasza lampa wisząca kryształowa jest w pełni wyjątkowa, jednocześnie znacząco wpływa to też na odbiór całej realizacji. Jeżeli interesują Państwa takie żyrandole, to zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta obejmuje lampy, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Żyrandol kryształowy do całego domu

Proponujemy Państwu nowoczesne żyrandole do salonu oraz rozwiązania, które można zastosować także w innych pomieszczeniach domu. Lampa sufitowa kryształowa może być też skutecznie wykorzystana w korytarzu lub łazience, ale może też być idealnym zwieńczeniem holu pokaźnej rezydencji lub prywatnej sali bankietowej. Oczywiście lampy kryształowe producent może przygotować na każdą kieszeń – wszystko zależy od preferencji oraz projektu Klienta.

lucerna_zyrandol
lucerna_zyrandol_krysztaly_dlugi
lucerna_oswietlenie_biale
lucerna_zyrandole